Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suziki Swift vagy Lada 110?

Suziki Swift vagy Lada 110?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 16:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
#10 a korabeli Swiftek semmivel sem rosszabbak más autókhoz képest. Egy F Astra sem jobb. Mellesleg 90-nél frontális ütközésnél bármiben meg lehet halni.
2015. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7%

"Egy F Astra sem jobb. Mellesleg 90-nél frontális ütközésnél bármiben meg lehet halni"

1. De egy F Astra jobb, elég ha megnézed, az ajtók és az oszlopok vastagságát.

2. Elég sok esetben meglehet halni, de ilyen szempontból suzukik a legrosszabbak, és ez tény.

2015. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9%
Persze. Mert egy korabeli VW már isten lenne nem? Azt nem tudtad, hogy a 96-os modellfrissítés során plusz merevítéseket kapott??
2015. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
12, ne mléretet nézz hanem anyagvastagságot, modellfrissitéskor Swift elég erőteljesen ugrott előre a biztonsági szintben.
2015. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8%

még a wagonr meg az ignis sem volt biztonságos, nem hogy a swift.


De szerintem fölösleges feltenni egy ilyen kérdést, egy ilyen oldalon. Mert nyilván Ladája senkinek nincs (mármint 110-es) vagy ha van is a "Suzukisok" többen vannak, és nyomkodják egymásnak a hasznos, haszontalan jeleket.


Nyilván a suzuki meg a focvágen 1.9 tádéi az mindenben jobb mint a többi. Mintha az adott autógyár fizetne a marketing tevékenységetekért. Ez olyan mint a nevén nem nevezett politikai pártok szimpatizánsai mindig a sajátjukban bíznak. Itt is nektek nyilván volt/van suzukitok, és ezért abban bíztok/hisztek.


De a kérdező valószínűleg autót akar vásárolni és nem a vallásotokra kiváncsi. Ezért azt kéne leírni hogy mik a tapasztalatok, és esetleges hátrányok, hogy objektív legyen a képe az adott autóról.


Én személyesen nem ajánlom egyik autót sem, már kifejtettem miért. Nyilván 150 éve vagyok autószerelő és 1637 óta foglalkozom autónepperkedéssel, ezért általában próbálom a sötét oldalát mutatni bizonyos legendákkal körülvett népautóknak,(mert minden autónak van) és ilyenkor a zarándokok egyből 0%-olnak.


Hogy miért írtam ezt le ? már nem tudom, lehet hogy a 3 fröccs hatása, de azt már ne akarjátok megmagyarázni hogy a suzuki biztonságos. Mert mint tudjuk minden politikus lop, csal, hazudik, hiába a háttérképed.

2015. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kannás dübörgős vagy minőségi pezsgő?

Volt ladám új. átlag ezer kilométerenként beszart rajta valami.

2015. máj. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!