Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suziki Swift vagy Lada 110?

Suziki Swift vagy Lada 110?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Swift
2015. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Swift.
2015. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem lehet komoly!Nem te kérdezted egy pár napja egyébként ugyanezt,csak ha jól emlékszem ott 1500-as lada volt a swift mellett!!!!
2015. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Swift.


Bár nem derül ki, régi vagy új, de megbízhatóbb.

Lada sem olyan rossz, de sokkal döcögősebb az alkatrészellátása, tekintve, hogy nem sok fut belőle az országban.

2015. máj. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Lada... egy darabig szöszmötölsz, aztán jöhet a szwift..

legalább örülni fogsz neki.

2015. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
egyik sem
2015. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem én kérdeztem az 1500-as Ladát.

De miért annyira a Swift?A Lada 112 közel 100 lóerős,180 a végsebessége,6-7liter a fogyasztása és tele van mindenféle extrával.Elektromosan lehúzható ablakok,távirányítóval nyitható csomagtartó.Ha nyitva van az ajtó,akkor csipog.Jó a fűtése és akinek ez van,azt mondja,hogy megbízható.

Akkor miért olyan szar?Még a kinézete is hasonlít a Swiftéhez.Egy Swift nem is tud ennyit.

2015. máj. 12. 20:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy a Lada annyira nagy luxus lenne a Swifthez képest, főleg, hogy a 110-esnek még csak a szocializmushoz szokott embereknek kellett leginkább megfelelnie, nem véletlenül orosz és volt szovjet piacos autó, nyugaton a kutyának se kellett. A fenntartási/alkatrész költségek többszörösei lesznek, ráadásul a 110-es technikailag közel sem olyan finom konstrukció, mint a Swift, mert akárhogy is nézzük, azt japánok tervezték.
2015. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

"Nem én kérdeztem az 1500-as Ladát.

De miért annyira a Swift?A Lada 112 közel 100 lóerős,180 a végsebessége,6-7liter a fogyasztása és tele van mindenféle extrával.Elektromosan lehúzható ablakok,távirányítóval nyitható csomagtartó.Ha nyitva van az ajtó,akkor csipog.Jó a fűtése és akinek ez van,azt mondja,hogy megbízható.

Akkor miért olyan szar?Még a kinézete is hasonlít a Swiftéhez.Egy Swift nem is tud ennyit."


De miért annyira a Swift?


1. Népautó. Jófogásról összeturkálsz egy komplett autót ha kell.


2. A Swiftből van 86 lóerős is, sőt van 1.6-os motor is (16 szelepes mindkettő). A GTi pedig 100 ló körül van a 900 kg mellé.


3. A fogyasztás hasonló, az én 1.0-m eszik 5.6-t


4. Egy Swift is lehet jól felszerelt. Abban is van elektromos ablak, kp.zár, klíma, stb. Távirányítós csomagtartó nyitás ugyan nincs, de ha benne van a kulcs ez is csipog nyitott ajtónál, ha nincs benne akkor világít. Ha felkapcsolt világításnál kihúzod a kulcsot és kinyitod az ajtót szintén csipog.


5. Végezetül: https://www.youtube.com/watch?v=88NC5OZlyv8 ugyan ez nem 110-es de hasonló.

2015. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%
én a helyedben nem vennék sem swiftet, sem Ladát. A swiftnek a motorja megbízható aztán ennyi. Ezen kivül kicsi és kényelmetlen, a karosszériába zéró baleset és korrozió védelem. Tudom nem kell benne feltétlenül meghalni, de azért a testi épségemen én nem spórólnék, inkább veszek egy olyat ami 0,5 literrel többet fogyaszt, de van benne anyag rendesen.
2015. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!