Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4-es golf jó döntés első autonak?

4-es golf jó döntés első autonak?

Figyelt kérdés
Szeretnek autot vasarolni. Elsosorban 4es golfra gondoltam es ha szerintetek jo akkor dizel vagy benzines? Ha nem jo akkor tudtok valami mast ajanlani? 2005os swiftre gondoltam meg es C corsara de elegge hajlok a vw-re. Kis fogyasztasu autot szetetnek es olyat amihez olcsok az alkatreszek mert 18eves vagyok, tanulo es meg a penz dominal!

2015. máj. 11. 16:19
1 2
 11/14 Mosqu!to ***** válasza:

Hali!


Használattól függően : 7-9 liter körül.

2015. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
koszonom!:)
2015. máj. 12. 13:59
 13/14 walk w1th mee ***** válasza:

golf 4 1.6 ilyet akartam énis:) végul "ugyanilyen" a4es mellett döntöttem mert olcsobbak:D

azt a kis kasztnit jól viszi az 1.6os motor.

2015. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jó az az 1.6. kérdéses, hogy mennyi a tényleges kilométer( tekerés nélkül) mert fogadni mernék, hogy hasznaltauton csak 200-250ezer km közt vannak ennél véletlen sincs bennük több( milyen érdekes nem?) 1.9 TDI 90 Le ( a sima nem a PD) is egész jó lehet, nem egy bonyolult motor az sem, és elég jónak mondják.
2018. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!