Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault thalia 1.5 dci ez...

Renault thalia 1.5 dci ez tenyleg turbós?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 14:44
 1/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Igen 1.5-ös turbo dízel motorral van szerelve, ez miért olyan meglepő?


Ma már millió ilyen kis köbcentis turbós dízel motoros autó futkos az utakon. Sőt lassan már benzinesből is kezd ez a tendencia elterjedni.

2015. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már már szinte nincs is szívódízel autó
2015. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát kicsit vicces xd nem egy olyan 1-2 éve megvan az autó,de én nem tudtam hogy van benne
2015. máj. 10. 15:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Szét is kaptam és tényleg van
2015. máj. 10. 15:22
 5/8 A kérdező kommentje:
De igazából nekem csak az volt furcsa hogy nem fütyült
2015. máj. 10. 15:23
 6/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Javítsatok ki ha hülyeséget írok, de úgy tudom direkten csak lefúvó szeleppel fütyül látványosan a turbó..


Nekem most egy 2 literes dízel BMW-m van, némi minimális "fütyülés" tapasztalható, de nem olyan durván mint amit a tuning videókban látni.

2015. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem két turbó is van a Volvoban, egyáltalán nem hallani, hogy fütyülne. Sztem ez erősen konstrukciófüggő, hogy mennyire hallatszik.
2015. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A dízelekben eleve halkabb a turbó, és a lefújószelep sem éppen hangos gyárilag. A tuning autókon erre rájátszanak, emelt turbónyomással és másik lefújószeleppel
2015. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!