Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne ezt az autót...

Mennyibe kerülne ezt az autót talpra állítani? (Toyota Supra)

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyiből lehetne ezt az autót talpra állítani? Nézelődem neten de nem sok toyota motrot láttam. De a BMW motorját bele lehetne rakni? beszéltem a tulajjal, szerinte egy ügyes ember meg tudja csinálni.


[link]



2015. máj. 5. 11:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Rendszámot gondolom nem is akar rá, hiszen driftautót épít...
2015. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Reklámautót akarok belőle. Videóklippekhez, reklámokhoz adnám bérbe mint ahogy a kisgrofó meg a jolly is feszit a drága autójukba
2015. máj. 5. 13:58
 13/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a 12-es válasszal meg is alapoztad a dolgot. Felejtsd el
2015. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Reklámautót?!?!?Ebből?!?!?Hát sok sikert eg szép életet!!
2015. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na ne. Most én élek álomvilágba vagy ki? :D
2015. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Beviz Elek ***** válasza:

A motort nem csak úgy beleteszed és csoki.


20millió helyen kell áthegeszteni a kasztnit, egyedi alkatrészeket kell gyártatni. A motorhoz 20millió kiszolgáló kell, azokat kell beépítaleni valahogy.


A motort váltóval beépíted. Melyik féltengelyét rakod bele? A Supráét vagy a Bömösét? A Bömösé a kerékoldalon nem dog stimmelni, a Supráé a váltóoldalon (hiszen Bömös moci lesz bent).


Megoldható hosszú hónapok alatt és pár millió ft-ból.


Ja...ha már motort teszel bele, akkor illene felújítani hogy ne füstöljön. Az még párszázezer ft.


Ja, hogy lakatolni kell előtte, majd újrafújni? Még párszázezer ft.


Tényleg nincs rajta kerék? Reklámautóként ugye nem Punto lemezfelnit teszel rá? Azt sem adják ingyen...


Ha gazdag vagy és egy ilyen Supra az álmod+nem kell sokat dolgoznod tehát hobbiként kint tudod szerelgetni a garázsban, akkor egy zsák pénz+pár év után gurulóképes lesz. Így megérHETi.


Bizniszként ennél rosszabb nincs a földön, előbb fektetnék a kisebbség munkahelyteremtésébe...

2015. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak poén kérdés. nincs ember, aki ezt komolyan gondolná.
2015. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ettől már csak az a nagyobb poén,hogy az eladó meg fél millát akar kérni ezért a roncsért!!!!kb mintha egy nyeletlen penge nélküli bicskát akarnék eladni 120ezerért!!
2015. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!