Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne ezt az autót...

Mennyibe kerülne ezt az autót talpra állítani? (Toyota Supra)

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyiből lehetne ezt az autót talpra állítani? Nézelődem neten de nem sok toyota motrot láttam. De a BMW motorját bele lehetne rakni? beszéltem a tulajjal, szerinte egy ügyes ember meg tudja csinálni.


[link]



2015. máj. 5. 11:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem adnék pénzt. Nincsenek papírjai, az üvegszál alatt rozsdás az egész...
2015. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó nagy munka lenne, és nem is érné meg. Szerintem ne kezdj bele.
2015. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy roncs, 2 fillért sem ér, nem, hogy fél milliót.


Motort bármit bele lehet rakni, ami belefér, de elképesztő meló lenne és többszörösébe kerülne, mint venni egy kész autót.

2015. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Még az oszlopokon is hólyagos a festék annyira rohad. Ez a kasztni már menthetetlen (másrészt mi lenne a nagy hiányosság ha nincs motor, váltó) Sokkal jobban jársz ha veszel egy üzemképeset és azt pofozod helyre. Ezt vas áron lehet eladni, mert kb minden értelmes/értékes alkatrészt kiárultak belőle. Az eladó pont egy ilyen palimadarat keres mint, te hogy, ne 50.000ért vigyék el a cigányok a vasba
2015. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

azt írja: "kisebb hiányosságokkal" :D:D:D:D


utána meg: "motor, váltó, kerekek nincsenek" :D:D:D

2015. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy veszel hozzá egy másikat, ami most a hahu-n 1,2 millánál kezdődik. Ezután kezdődhet az összeépítés. Ha értesz hozzá és magadnak csinálod, akkor talán még egy gurigából kihozod, ha nem, akkor a csillagos ég lesz a vége.
2015. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
kérdező,te egy veréb vagy!az eladó meg pont egy ilyen palimadárra váró,mint te,akinek a szart aranyárba el tudja adni!!!úgyhogy pont összeilletek!!hozzátok össze az évszázad bizniszét..........
2015. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kértem még képeket az aljáról, megkértem hogy csavarhúzóval próbálja meg átszakítani az alját. Azt hittem el leszek küldve anyámba. Kaptam róla videót, nem szakadt át.

Jobb első kerékjáratnál van egy rohadás, azt leszámítva sértetlen a kasztni.


Nem tudom mennyire értetek az autókhoz, de 200-250ért lehet venni BMW -ket kompletten, megnéztem használtautón meg az oxl-n.


Onnan meg már csak át kell pakolni.


délután elmegyek egy ígazi szerelőhöz, megmutatom neki és kérek árajánlatot.

2015. máj. 5. 13:07
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Onnan meg már csak át kell pakolni"

Igen, ez ilyen egyszerű, pont mint egy Lego. Sok sikert és jó vastag pénztárcát hozzá!

2015. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hallod szerinted nem talál egy négyzetmmm-t ahol nem szakad át?

Az 1 milliós plusz ráfordítással még alá is lőtt az illető szerintem. Az meg még plusz naivitás, hogy csak úgy beledobsz egy BMW motort. Ami ugye 200.000ért szintén egy hulladék lesz. És zárójelben, hogy még mindig nem tudsz rensszámot szerezni rá

2015. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!