Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Toyota Supra MK4-nél egy...

Egy Toyota Supra MK4-nél egy 640Le-s teljesítmény turbó beszerelése kb. mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Úgy tudom kb 1000Le-ig apróbb átalakításokat kell végezni az MK4 -eseknél. (Chip, hűtő csere stb.) Eredetileg Non-Turbo az autó.

#Toyota #Turbósítás ára
2014. dec. 27. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:

"Non-Turbós" autóbol ami SZÍVÓKÉNT 250ló (???) körül van nem tudom .. azok a "kisebb" átalakítások szerintem többe vannak mint az autó maga.... ésn em olyan kis átalakítások lehetnek azok...:D ilyenkor alap hogy széthuzzák az egész motort aztán kicserélik a felét hogy bírja a terhelést.... főleg amit 1000 lóra terveznek...


Chip.... ja majd a chip megold mindent mitszámít hogy került a motortérbe egy turbó... szerintem inkább egész motorvezérlőt írnak hozzá. ( Pl. VEMS)


egyébként a kérdésre válaszolva kb 1.5 misi vagy 2..

2014. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Apróbb átalakítások...végül is igaz, a blokköntvényen kívül minden csere. Sok apró alkatrész. :D


Szerintem inkább 2 millióhoz fog közelíteni egy ilyen mutatvány - jobb esetben.

2014. dec. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért az erős túlzás h 1000 lóhoz Chip, hűtő csere stb... 1000 lóhoz már bőven kell kovácsolt motorbelső. Az igaz h jól bírják a tuningot a gyári alkatrészek, de az a határ valahol 5-6 száz lóerő körül mozog.
2014. dec. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A supra egyetlen gyári alkatrésze a motorban ami bírja az 1000lovat is az a főtengely,mert annyira túl van méretezve!de azon kívül minden csere!2millából meg suprához max egy közepes minőségű "tuning" dugattyú meg hajtókar sorra futja!
2014. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bocsi ha nagyon hülyeséget írtam :D , de ezt olvastam és csak utána szerettem volna járni.
2014. dec. 28. 14:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha esetleg kisebb, mondjuk 340Le-s turbót rakatok bele az lényegesen kevesebbe kerülne?
2014. dec. 29. 11:46
 7/9 anonim ***** válasza:

"mondjuk 340Le-s turbót"

Mondjuk ilyen sincs :P Máshogy működnek ezek a dolgok..


Az a baj, hogy alapból szívó az autó, ennél egy egyszerű turbósítás is milliós nagyságrend, mert nem csak egy turbót kell ráaggatni, hanem ugyanúgy a fél motor cserés, mert teljesen máshogy működik egy turbós motor, mint egy szívó.

2014. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaa most már értem. Köszi szépen a felvilágosítást! :)
2014. dec. 29. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy érted....
2014. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!