Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo s60 awd vagy fwd? 2006-ig

Volvo s60 awd vagy fwd? 2006-ig

Figyelt kérdés

mi a véleményetek volvo s60 összkerék és elsőkerék hajtású változatáról melyik a jobb megéri e az összkerekes Téli hétköznapokon jól használható e a rendszer, jól működik e?

nem állandó összkerék hajtású Hanem automatikusan kapcsol ha szükséges. Mennyire működik jól?



2015. ápr. 29. 09:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom csak a T5 höz van awd. D5 höz egyáltalán nincs?
2015. ápr. 29. 09:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai világban egy normál utcai elsőkerekes autó elmegy minden téli körülmények között ott ahol az összkerekes is. Normál használat mellett az autó egész élettartama alatt egyszer ha találkozol olyan helyzettel amikor azt mondod, hogy el tudtál volna menni az összkerekessel és csak a két kerék hajtás miatt nem sikerült. Szerintem nem éri meg a plusz súly, plusz fogyasztás, plusz hibalehetőség. Persze ha csapatod neki, akkor nyilván jobb.

De normál használat mellett nem igazán éreznéd az előnyét

2015. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából annyira kirívó körülmények között nem közlekednék csak "jó ha van alapon" jutott eszembe hogy megérné e.
2015. ápr. 29. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem elsőkerekes az S80, az elektronika elboldogul a T6-os motorral is, lehet vele télen is normálisan közlekedni.

Én hiányolom az összkereket a sajátomból, azért 250 lóerő felett már jó ha van.

Nem dobja meg jelentősen a fogyasztást ezeknél az AWD, néha meg jól jöhet... Itthon azt az évi 3 havas napot leszámítva semmi szükség nincs rá.

2015. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából akkor lényegtelen. De azért más vezetési élmény egy összkerekes meg egy első de annyira nem létfontosságu

Köszi a válaszokat

2015. máj. 1. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!