Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki bandit 600,1200 vagy...

Jani810703 kérdése:

Suzuki bandit 600,1200 vagy Honda Hornet 600?

Figyelt kérdés

Motor vásárlás előtt állok és nem tudom melyik lenne a legjobb választás.190 cm vagyok,gondolom ez sem mindegy.

Alkatrész ár,kezelhetőség,fenntartás,hibák ilyesmik érdekelnének,valamint az hogy mi lehet a különbség a 600-as Hornet és az 1200-as Bandit között?Mindkét motor kb ugyanannyi 71-72 kw.



2015. ápr. 26. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

A száz lóerős motornak a te súlyod nm oszt-nem szoroz...kérdés megtudod e ülni, ha nagyon kell menned...


Ha a pénz nem számít, előbb vegyél egy suzuki 600-ast, az 1200-al könnyen túlértékeled a tudásod, aztán úgy mint én, irány a nanunanuval a János balesetije.


azt hittem tudok motorozni.


szóval lájtosabbal.


sok szerencsét.

2015. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen erre gondoltam én is,de végülis a Hornet és az 1200-as bandit egy kategória kb?

Eszem az van annyi hogy nem húznám neki,tudok ésszel motorozni.

98-2000-es évjáratot nézegetek.

2015. ápr. 26. 20:20
 3/8 lupara ***** válasza:
Magasságod miatt igen körültekintőnek kell lenned motorválasztáskor.Jól eltalált gép mindhárom,80-82cm-es ülésmagassággal.Végig kell próbálnod őket,kényelmetlen testhelyzet kizáró ok.Kétoldalt letett lábakkal ráülni kevés.Konkrétan gurulni kell velük,megtapasztalni lábtartók,kormány helyzetét is.Nem biztos,hogy elég neked az ülésmagasság a kiszemeltjeidnél.A Hornet rövidebb,könnyebb,kevésbé nyomatékos az 1200-as Banditnál.Itt a teljesitmények már elegendőek,a jó állapot mellett,jól kell ülnöd.A Te magasságod nem átlagos,nézz körül a túraendúrók,túramotorok közt is.
2015. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen elég nehéz a választás,de valahogy a 4 hengeresek joban tettszenek.Újrakezdésnek nem sok mondjuk a Bandit 1200-es?Ausztriában ezek olcsóbbak mint itthon,vagyis ki kell fogni.
2015. ápr. 26. 23:15
 5/8 lupara ***** válasza:
Sor négyest szeretnél,rendben.Csak azt szabad megvenned,aminek a birtoklása örömet szerez,szeretsz vele foglalkozni,használod ha teheted.Motoros előéletedről nem irtál.Lehetetlen igy megválaszolni azt,hogy szabad-e újrakezdened 1200-es Bandittal.Neked kell ebben döntened.Ezt a motort uralni,érezni kell,ami megy is rövid ismerkedés után,de ez gyakorlott vezetőt kiván.Ha Te ilyen vezető vagy, párosulva egészséges önkritikával,vehetsz akár 1200-as Banditot.
2015. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utoljára kb 12 évvel ezelőtt motoroztam havi 2000 km-t kb,akkor még 150-250-es Etz-vel,250-es 2 hengeres Yamahával,és kb 6-7 éve mentem 100 km-t egy 1100-es cbr-el,de ez a 100 km nem számít,ez nem számít tapasztalatnak.

Önkritikám az van,és egy egészséges félelm is van ami nem enged megbolondulni,csak bizonyos határokon belül.

2015. máj. 3. 14:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodtam az 1200-es Banditon mert ugyanannyi kw mint a 600-as Hornet.
2015. máj. 3. 14:58
 8/8 lupara ***** válasza:
Testmagasságod (190cm),inkább szól az 1200-es Bandit mellett.A Hornet rövid tengelytávú,Neked kevésnek itélem.A Bandit nyomatékosabb (100Nm)kb,Hornet (60Nm)kb.Kevésbé pörgetve is többet tud a Bandit,megszokás idejére,és később is nagy előny.Mindegyik nagyon tud menni,ne ez döntsön.Műszaki állapot,bekerülési ár,menetkomfort.Hideg fej az ismerkedési és későbbi időszakra is,sikeres jó vételt kivánok.
2015. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!