Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsivásárlás előtt állok és...

Kocsivásárlás előtt állok és egy Suzuki 1.3 vagy 1. 0 at szeretnék majd venni. Mennyit kell fizetni egy hónapban a fent tartásért?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

1.3


A fenttartás sokmindentől függ, nem lehet pontosan megmondani. Függ attól, hogy mennyit mész, milyen biztosításod van, lesznek e meghibásodások, stb. De egy ismerősöm diákmunkából fenntart egy 1.4 F Astrát szóval nem vészes.

2015. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm akkor gondolom ha nincs baja neki az üzemanyaggal és többivel együtt olyan 50E/ho? talán vagy keveset mondtam,de tudom hogy több mindentől is függ persze :)
2015. ápr. 18. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 50 ezer/hó! Körülbelül 15-20 ezer lehet, ez főleg a benzinköltségtől függ, hogy mennyit használjátok a kocsit!
2015. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megteheted, vedd meg az 1.3-at. jó az ezres is, de a fenntartásuk majdnem ugyanaz..


mint előttem nagyon jól írták, a használattól függ.

éves szintan havi bontásba beleszámít az egyszeri olaj, szűrő csere, téli ablakmosó folyadék, kocsimosás, gumikopás, műszaki vizsga, egyéb kopó alkatrészek, fékbetét, ablaktörlőgumi, gyertyák, stb...de ezeket nem kell mindig cserélni..

én tíz éves gyertyával járok, és finoman ketyeg a moci.


ha minden jó az autón, akkor csak a napi benzin a kérdés. itt budapesten lájtosan harminc rugóban van a benzin havonta.(nekem)van aki 15-ből autózik(egy keveset) van aki ötvenből tolja...és ugyanaz a típus.


nem kell parázni. tapasztalatgyűjtésnek tökéletes a szuzuki szwift...akár az ezres is..ha nyomod neki, az is tud ám szürcsölni.


Powered by jobbláb!

2015. ápr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszokat ere voltam kíváncsi :) amint tudok lesz autóm mert már várom hogy vezessek :)
2015. ápr. 19. 07:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!