Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Össze hasonlítanátok nekem a...

Össze hasonlítanátok nekem a suzuki drz 400-at és a ktm exc 450-et? Motort szeretnék venni és nem tudom melyikkel járnék jobban. Mindent írjatok le előnyök hátrányok. Szeretnék vele endúrózgatni de a városba is bejárnék vele (persze másik gumikkal).

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 18:26
 1/3 dirtboy ***** válasza:
nem tudom neked ezen mit kell gondolkodni,én számomra egyértelmű hogy az exc 450 kellene,könnyebb,erősebb,pörgősebb gép
2015. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igaz viszont sokkal precizebb gep tobb torodest igenyel dragabb maga a motir es hozza az alkatresz tobbszor kell szerelni vinni....
2015. ápr. 20. 08:57
 3/3 dirtboy ***** válasza:

A motorozás ilyen,ha filléreket számolod akkor nem neked való,akkor vegyél egy kis 125öst az is elvisz A-ból B-be.

Az élménynek ára van.

Mind a kettő négyütemű gép,nem verseny cross nem kell majd vele pár üzemóránként nagyszervízt csinálni.

Gumikat,olajat bírd venni hozzá de az is függ ugye attól hol miként és mennyit mész vele.

2015. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!