Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót/motort vegyek?

Milyen robogót/motort vegyek?

Figyelt kérdés

Ami adott, Kismotor jogosítvány(M kategória), max 120 ezer forint.

Napi 2x7 km-re kellene vidéken, meg nyáron esetleg max 2x15 km-es utakra.

Amíg nem volt jogosítványom, addig motoroztam, volt egy Simsonom, de csak a baj volt vele, igazából egy hulladék volt, jogsiszerzés óta(4 éve) kétszer ültem robogón, de bármikor felülök rá, a váltós motorokkal sincs semmi bajom.

SZereléssel úgy vagyok hogy a Simsont megcsináltam itthon, szóval valami alap azért van, de nem akarok szerelni. Vigyen el A-ból B-be gond nélkül, induljon be reggel.

Szóval ki mit ajánl?



2015. ápr. 12. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kymco agility, esetleg keeway fact ezek elég olcsók és nem "Kínai hulladékok". Nekem volt mind a kettő, egyszer sem hagyott egyik sem cserben.
2015. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
piaggo liberty. 100.000 ért már jót lehet kapni mert nem a fiatalok veszik 17-es kereke miatt meg a kinézete miatt.
2015. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Malaguti Ciak. Nagy, kényelmes, takarékos, és olcsó, mert kerülik a kinézete miatt. Ebből kifolyólag nagyrészt gyári, tuningmentes példányokat találni csak. Egy kisebb bevásárlás is könnyedén megoldható vele, nagy az ülés alatti csomagtartó.
2015. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!