Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme van a 3 ajtós autónak?

Mi értelme van a 3 ajtós autónak?

Figyelt kérdés

Sokszor csak 100ezer forint különbség van a 3 ajtós és az 5 ajtós változat között persze ha új autóról beszélünk.

A 3 ajtósnál nem lehet lehúzni a hátsó ablakot, kiszállni is csak úgy lehet ha az előttük ülők közül valamelyik kiszáll.

Előnye talán annyi hogy a gyerek nem tudja tekergetni a hátsó ablakot mivel amúgy se lehet meg kinyitni se lehet mit, de az 5 ajtós autóknál már be lehet állítani hogy csak kívülről lehessen kinyitni a hátsó ajtót.

Miért vesz valaki 3 ajtós autót ha az 5 ajtós se sokkal drágább???


2010. febr. 19. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kevesebb fogyasztás?Kis családos embereknek? /Tipp/ Vagy a nők könnyebben parkolnak...ennyi :D
2010. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Én majdnem mindíg egyedül ülök az autóban, nincs családom, így aztán holt mindegy, hogy öt vagy három ajtó van rajta.
2010. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én se csípem a 3 ajtós autókat!

rossz beszállni hátra nem lehet lehúzni az ablakokat és amúgy se tetszenek.

Nekem mindig 4 vagy 5 ajtós volt és legközelebb is ilyet veszek.

2010. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mert csak rólam szól és a csajomról!

olvassatok Kázmér és Hubát és rájöttök!

2010. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Most minek fizetne valaki akár "csak" 100ezerrel is többet egy autóért, ha arra a célra, amire neki kell, nincs szükség a hátsó ülések használatára...abból a pénzből annyi mást lehet venni, ami fontosabb.
2010. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerintem könnyebb eladni egy 5 ajtós autót mint egy 3 ajtósat.

Ez olyan dolog minthogy neked tegyük fel hogy van klíma a kocsidba de nem használod, ha elakarod adni akkor lehet hogy valaki azért veszi meg az autódat mert klímás, ha nem lenne az akkor meg se nézné.

2010. febr. 19. 21:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyobbak az ajtók, kényelmesebb beszállni. Persze csak ha az első üléseket használod.
2010. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fiatalosabb és Sportosabb a megjelenése :)

Nézd pl az új Corsát, van belőle az 5 ajtós, meg a 3 ajtós GTC, a GTC-nek szebb a hátulja meg oldalról si így vagányabb szerintem.


És akkor itt még sorolhatnám az autókat, hogy melyik miben másabb mint az 5 ajtós.


A lényeg a fiatalos, sportos megjelenés. Nekem egy 3 ajtós Puntom van és 1. azért vettem mert jobban tetszik mint a családi edisön :P 2. Ritkán ülnek hátul, nem is család autónak vettem :)

2010. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem most egy coupe BMW-m van, nos hát a megjelenés az első, és bár gyakran ülünk benne 5-en, nem okoz különösebb nehézséget. De amúgy ha nem dobog másképp a szíved, ha ránézel egy rakéta alakú ültetett coupera, mint az 5 ajtós "bevásárlókocsira", akkor kérlek tedd is meg azt a szívességet az emberiségnek, hogy nem veszel coupe-t.
2010. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem is veszek, egy 4 vagy 5 ajtós autó is lehet sportos.
2010. febr. 20. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!