Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi Hungária vagy Mercedes...

Audi Hungária vagy Mercedes Hungary? Ki melyiket választaná és miért pont azt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ennek a kérdésnek nem itt lenne a helye de talán többen elolvassák és több véleményt kapok!

Pályakezdő autószerelő technikusként melyik gyárat válasszam?

Mindenáron az autógyártás területén szeretnék elhelyezkedni hosszabb távon még akkor is ha a fizetések nem a legjobbak de nem tudom eldönteni,hogy hova lenne érdemes.


Minden építő jellegű hozzászólást és kritikát egyaránt szívesen fogadok!


Köszönöm a válaszokat!


2015. ápr. 8. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyorben magasabbak a fizetesek, de a megelhetes is dragabb. Viszont szerintem jobb kornyek mint Kecskemet.
2015. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az Audi bőven többet fizet a dolgozóknak, mint a Merci. Én oda mennék, VAG konszern most nagyon pörög. Na meg nem mindegy, hogy itt vagy nyugat Magyarországon egy értelmes helyen, Ausztria, Balaton, Pest, közelében vagy a világ végén Kecskeméten.
2015. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó ez a pálya, csak nem magyarországon. Pl. Németben 5-ször annyit keresnek ugyanazzal a munkával, mint magyarországon.
2015. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Es "nemetben" meg az arak is sokszorosai a magyar araknak. Teljesen ertelmetlen a kijelentesed.
2015. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát azért nem. Magasabbak az árak, az igaz, de még mindig sokkal jobban lehet ott élni ugyanabból a munkából, mint itt.
2015. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobban lehet elni, ez igaz, de nem 5x jobban.
2015. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ször jobb fizetést mondtam! Az élet viszont ezerszer jobb lehet kint az biztos. :/
2015. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A német 600 ezres fizetés annyit ér kint, mint itthon a kb. 270. A különböző árszínvonal miatt nem fogsz 5x jobban élni, "csak" kb. 2,2x. Nem is értem, hogy került ide ez a téma.
2015. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elfogult vagyok az Audival szemben.
2015. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!