Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra B vagy Astra G?...

Opel Vectra B vagy Astra G? Melyiket vennétek inkább és miért? A keret kb 500 ezer.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Motor ugyan az, a B Vectra nagyobb és jobban rohad.
2015. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Vectra-t vennék inkább, kényelmesebb. Már az alap 1.6-os motor is elég bele, de jól írták előttem, szeret rohadni.
2015. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A G astrában is van rohadós. Valamikor a G astra idejébe álltak át a galvanizált karosszériára. A B vectránál leginkább a hátsó sárvédőívet kell megnézni. Ha az nem rohad akkor nem rohad máshól sem.

A B vectra mérföldekkel szebb mint a G astra.

Meg az akkor is egy Vectra.

2015. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a kommenteket, a Vectra nekem is sokkal jobban tetszik. De megbízhatóságban mennyire vállalható?
2015. ápr. 7. 22:37
 5/5 Dörmögő ***** válasza:
100%
A vectra megbízhatónak mondható a kortársak között. Motorikusan szinte ugyanazok a motorok vannak benne mint a G astrában. Benzineseire nem sok panasz van, az olajfogyasztást kivéve, de ez az astrát ugyanúgy sújtja mint a vectrát. Dieselben viszont jó eséllyel egy 1.7-es isuzuval járhatsz legjobban.
2015. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!