Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 100lovas TD-motorokat...

1.9 100lovas TD-motorokat érdemes/lehet tuningolni?

Figyelt kérdés

Olyan 150Ló-ig szeretném felhúzni..

Cooler gondolom kell hozzá,illetve a porlasztókat lekell cserélni?

Milyen alkatrészeket szoktak általában ilyenkor tenni bele?

És mennyivel rövidülhet meg az élettartama?

A fogyasztás mennyivel emelkedne meg?



2015. ápr. 3. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen motor lenne pontosan?
2015. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is 1.9-es 100 lóerős TDI.
2015. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Kövezzetek meg, de csak én nem értem mi értelme van egy TDI-t tuningolni?! Ha tuningolni szeretnél, japán benzinest vegyél szerintem.
2015. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van 101 lovas PDTDI, ha esetleg erről van szó.

És olyan 130 lóerőre szokták felhúzni csak szoftveresen, de nem ajánlott a dolog.

2015. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
TD emberek TD.!!!
2015. ápr. 3. 15:50
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen.!!

2015. ápr. 3. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaa, elnéztem.

Szerintem esélytelen a 150 lóerő, legalábbis elég sokba fog féjni, és valószínűleg nem lesz tartós.Az a probléma ezeknek a régi dízeleknek a tuningolásával(amúgy sem szeretem a húzott dízeleket, de ez most mind1), hogy nem szokott tartós lenni a végeredmény.Gyanítom, hogy ez a motor még örvénykamrás, a régi 75 lovasnak a gyárilag húzott változata.Na az van, hogy ezek a motorok 20:1 fölötti kompresszióval dolgoznak, ha pedig hajtják őket (ergo sokat padlózzák), akkor hengerfejesek lesznek.Valószínűleg az általad belinkelt gép is emiatt lett hengerfejes.Akkor képzelheted, meddig bírja ez a motor, ha még így-úgy rápakolsz 50 lóerőt (már ha sikerül).Ha rám hallgatsz, nem nyúlsz hozzá.Ezeket finoman kell vezetni, jó olajat adni nekik, és akkor örök élet meg egy nap a motor :D

Remélem segítettem.

2015. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.! :)
2015. ápr. 3. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!