Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrégiben vásároltam egy...

Feri448 kérdése:

Nemrégiben vásároltam egy 1999es évjáratú audi a4 tdi 90lóerős csodát, de 3000es fordulat alatt olyan mint egy sdi ezzel kapcsolatba szeretnék valami tanácsot kérni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is.
2015. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:

itt egy cikk,ebből megtudható hogy bőven van hibalehetőség,szakértelmet és lelkiismeretes szakit igényel a teljes körű hibafeltárás.(a tied lehet wastegate-es vagy változó geos turbo is.)

[link]

2015. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hétvégén nekiesek lebontom addig is köszi
2015. ápr. 2. 17:21
 4/6 0401 ***** válasza:

Mielőtt bármit tennél vidd ki autópályára hosszabb távon hajtsd meg kicsit , ugyan ilyenem volt ugyan ezzel a gonddal . sokat használtam lakott területen , ( ami hiba )

lerakodott minden hová az égés termék turbóba is és valóban ez okozta a problémát , ami ez után meg is szűnt . Szerelőm tanácsára azóta kéthetente mindenképp megyek vele hosszabb távon és semmi gond ..

2015. ápr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 0401 ***** válasza:
2800 as fordulat alatt ne várj csodát 90Le töl
2015. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 90le-s Sharant a sárga busz is majdnem legyorsulta,de valóban jót tesz egy autópályás használat,nekem a rózsaszín sputi gázolaj adalék bevált,segít a tisztításban és kicsit jobban is fog menni az autó.A fogyasztás kb.annyit csökken,mint a Spuri ára.
2015. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!