Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen városi autót lehetne...

Milyen városi autót lehetne venni ennyiért?

Figyelt kérdés
Olyan kocsira gondolok ami tipikusan városi közlekedésre termett. Kicsi, jól fogyaszt, megbízható. Kb 1,5-2 Millió ft ra gondolok. Férfi tulaj volnék, szóval nem árt, ha nem smartot mondotok :) Én elsőre vw golfra gondoltam, vélemények?
2015. márc. 31. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes választás. Bár elgondolkoznék a Polo/Corsa-n is. Az kisebb, ami városban előny. De mégse kávédaráló méret
2015. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:

megnéztem,golfból 8 éveset kapsz..ez is vw: [link]

sajnos városi használat mellett nehéz 7 alá vinni a fogyasztást ha normális,teljes értékű kocsiban gondolkozol.szóba jöhetne még pl. mazda2,chevy aveo,fiesta.

2015. márc. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Yaris.
2015. márc. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a golf csak egy ötlet volt, első 2 autóm golf volt és imádtam, de az más idő volt még. Nem feltétlen akarok azt. És nem tudom mit értesz kedves második teljes értékű autó alatt? Ha azt, hogy elsőszámú volna, szóval nincs e más akkor igen. De bőven elég így is egy 3 ajtós. A seat tetszik.
2015. márc. 31. 08:03
 5/7 szántóvető ***** válasza:
a méretére céloztam.mert van a smart-általam felsorolt típusok között is méretosztály.pl. c1,twingo,chevy spark,yaris.ezek a katalógus szerint kevesebbet fogyasztanak.
2015. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Golf jó választás. Swift is nagyon jó lehet.
2015. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Swiftet én is ajánlom 1.3-asat, vagy ha nem elég (bár teljesitményben ez is jobb mint a Golf) akkor Sport változat 1.6 92kW 125 ló, nem eszik sokkal többet mint az 1.3 (nagyon lábfüggő a fogyasztás). 1.3-asat 1.2 sportot 1.5-ért lehet kapni hibátlan állapotút.
2015. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!