Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom leszedni az...

Hogyan tudom leszedni az odaszáradt ragasztót a motorháztetőről?

Figyelt kérdés
Leszedtem a kis szuszkám motorháztetejéről a logot, de nem tudom, mivel ragasszam vissza. Megpróbáltam ragasztóval,de az meg nem fogta oda,viszont nagyon odaszáradt egy-két helyre,és higítóval se jön le. Mit tudtok ajánlani a logo felragasztásához,és az odaszáradt ragasztó leszedéséhez?
2015. márc. 30. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, milyen ragasztó maradt ott. Melegíteni kell a felületet hőlégfúvóval, vagy hajszárítóval és körömmel megpróbálni lepattintani a ragasztót, hátha így lejön.

Újabb ragasztás előtt alaposan meg kell tisztítani a felületeket. Meg lehet próbálni fbs-el odaragasztani, az megfelelően tart és mégis könnyű eltávolítani, ha gond lenne. 1 napig hagyni kell kötni. Utána könnyen eltávolítható a maradéka, mert gumi lesz belőle (szilikonkaucsuk).

De van olyan loctite pillanatragasztó is, ami gumiszerűen rugalmas kötés után, azzal is lehet próbálkozni. Ahhoz kapható oldószer.

2015. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!