Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel szedhetném ki az odaszár...

Mivel szedhetném ki az odaszáradt sárfoltot?

Figyelt kérdés
pár hónapja elcsúsztam a sárban, és a bal lábam végig tiszta sár lett xd mikor hazajöttem csak ledobtam a mosógép mellé hogy majd anyu kimossa, de addigra eléggé beleszáradt.. már mindent kipróbáltunk, bevolt áztatva valami folteltávolítóba de semmi.. valami ötletek? már csak halványan van ott, de így mégsem vehetem fel pedig az egyik kedvenc nadrágom és nem volt valami olcsó.. köszi a válaszokat
2014. ápr. 16. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Előszőr szárazon ki kellett volna a sarat kefélni és utána mosni, mosószappannal próbáld meg kimosni.
2014. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom hogy kikellett volna kefélni csak már sajnos késő :/ azért kérdezem nincs-e valami megoldás ?
2014. ápr. 16. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a mosószappant, hátha szappannal kijön, de sokszor segít a sampon is.
2014. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!