Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz átszokni...

Mennyire nehéz átszokni dízeles autóról benzinesre?

Figyelt kérdés
Most csinálom a sofőrsulit és dízeles autóval vezetek,de amikor meglesz a könyvem benzineset szeretnék venni.Hallottam,hogy jóval könnyebb dízeles autót vezetni,mivel sokkal nehezebben fullad le meg hasonlók.Szerintetek mennyi idő megszokni egy benzines autót olyannak a ki dízelesen tanult meg vezetni?
2015. márc. 29. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a benzines Suzuki tanulókocsimat egyszer fullasztottam mindösszesen le. Úgyhogy nem hiszem, hogy neéz lenne átszokni rá.
2015. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A dízelt valóban könnyebb vezetni, mert a gázpedálja nem olyan érzékeny mint a benzinesé és a nagyobb alapjárati nyomaték (nagyobb lendítőtömeg) miatt nehezebben fullad le. Idővel meg lehet szokni, hogy finomabban kell bánni a pedálokkal.
2015. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
benzinesünk van, dízelen tanulok. Megkérdeztem, az oktató szerint kb 4 óra alatt hozzá lehet szokni friss jogsival is.
2015. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne bármire is átszokni?!Azért mert az egyik gázolajat ,a másik meg benzint éget el,attől még mindkettővel ugyanazt kell csinálni!
2015. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen könyved lesz meg? :D Így se hallottam még hogy sofőrsuli.

Én is dízelesen tanultam de a családban benzines volt és én is benzinest vettem. Nem nehéz átszokni, főleg hogy a tanulókocsival nem mész több ezek km-t hogy annyira megszokd.

2015. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, kicsit mindig nyomod a gázt, elindulásnál.

Benzinesnél ha csak felengeded a kuplungot, nagyrészt lefulladsz vele, mert az utak még véletlenül se egyenesek.

2015. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!