Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő/km átszokni egy...

Mennyi idő/km átszokni egy sportmotorra?

Figyelt kérdés

Jópár éve motorozom,de eddig csak kényelmes naked motorjaim voltak,de mindig is szerettem volna egy sportgépet.


Most elérkezettnek láttam az időt váltani,ki is próbáltam ismerősök 2 motorját (gsx-r,fzr),de rettentően esetlennek éreztem rajta magam.

Alacsony sebességgel,szűk fordulókban nagyságrendekkel nehezebben,bizonytalanabbul manővereztem,mint a sajátommal,bár igaz max pár percet mentem velük.


Velem van a gond vagy hozzá lehet szokni ehhez a hasalós testhelyzethez?


2011. júl. 19. 14:09
 1/1 Valter6672 ***** válasza:
Igen, hozzálehet szokni. Bár ilyen motorok után kicsit sz@r lesz, az már biztos. Én amikor elsőnek mentem sportmotorral (jelenlegis ezvan, rs125) a lábam enmtudtam feltenni a lábtartóra, úgy h nem néztem oda... meg a tök@m és szétverte a tank... lehet viccesen hangzik de tényleg. De már azóta megszoktam, és 60-70 km ig "kényelmes"... bár én szoktam rajta tornázni(elengedem a kormányt, lerázom a kezeim. ilyenek.) és úgy egész elviselhető. Szóval a lényeg, hogy szerintem csak idő kérdése, de meglehet szokni, az biztos. :) F/18
2011. júl. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!