Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nehéz átszokni Pc-röl Konzolra?

Nehéz átszokni Pc-röl Konzolra?

Figyelt kérdés

Az irányításra gondolok , azér mer sok játék nem jön pc-re csak konzolra de azokat másképp kell irányítani .

Igazából az érdekelne hogy ha valaki pc-n nő fel van esélye

megszokni a konzolos játékok irányítását .


2011. okt. 30. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb 10 évig PC-n játszottam, kiskorom óta.

16 évesen váltottam véglegesen konzolra, de eleinte nem mertem, mert én is féltem az átszokástól.


Rögtön minden ment könnyen, persze azért multiplayerbe nem érdemes rögtön belekezdeni, mert hihetetlen béna leszel, de a single playereket gond nélkül átviszed, és majd ha már kicsit jobban ráéreztél a joystick-ra mehetsz multizni. Igazából rögtön kezdhetsz multival, de nem hiszem, hogy akkora élmény lenne másodpercenként meghalni.


Eddig RPG/FPS/TPS/mindenféle játékot vittem már konzolon, de egyik sem okozott nehézséget, egyszer sem jutott eszembe, hogy régen billentyűzet+egér kombóval ez mennyivel könnyebb lett volna.


Röviden összefoglalva az egészet:

egyáltalán nem nehéz, nem csoda, hogy sokkal több a konzolos, mint a PC-s (mondjuk főleg a tizen-huszonévesek körébe igaz ez).


Meg nekem sokkal jobban bejön az, hogy a 42"-os tv-n 4-5 méterre a tv-től a kanapéba fekve játszhatok, minthogy a 19"-os monitor előtt görnyedve ülök.

Persze ilyenkor szokták a PC fanok azt mondani, hogy bluetooth-os bill+egér meg rákötni tv-re a PC-t, de akkor sem ugyanaz.

Meg sokkal egyszerűbb, hogy berakod a lemezt és megy minden, mint PC-n egy-két játékkal szenvedni, meg néha a Windows is meg tud őrülni.


És a játékválaszték is sokkal nagyobb, pl. PS3-on God of War, Uncharted, Metal Gear Solid 4, Demons Soul, Heavy Rain, Killzone, Resistance, LittleBigPlanet, Gran Turismo 5

Xboxon Gears of War, Halo, Alan Wake, Forza

Közös: Red Dead Redemption, Mortal Kombat, stb

Wii meg egy teljesen más világ


És ezek csak az exkluzív játékok, de a multiplatform játékok is néha egy évvel korábban kint vannak konzolon.


PC-n csak a grafika szebb, cserébe drágább is egy erős gép.


Most hosszú mondatokon keresztül írtam le azt, hogy nem nehéz átszokni

2011. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Thx mindent .
2011. okt. 30. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!