Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel autót az alábbi feltétel...

Dízel autót az alábbi feltételekkel szabad venni?

Figyelt kérdés

Első autómat fogom megvenni. Van tisztán az autóra 2,5 millió Forint.


A 2008 körüli Mondeok fogták meg a szívem.

Jó állapotú benzinest nem igazán találok, viszont 2.0 TDCi-ből találtam sok szépet.


Napi pár kilométert mászkálnék vele, legfőképpen suliba.

Meg amikor dolgom van a belvárosban, vagy barátnőmmel vagyok esetleg haverokkal, akkor még 10-60 kilométer becsúszhat.

Esetleg ha úgy van kedvem, akkor elmennék autókázni és kicsit meghajtanám.

Valamint egy hónapban 1-2-3 alkalommal 120-120km autópálya a nyaralóig.


Tudom hogy ekkora futásteljesítményre nem éri meg a dízel, de rövid távokon nem lesz baja ha így használom?:)

Kell valamire jobban figyelni vagy valamit gyakrabban cserélni?


Köszönöm!



2015. márc. 25. 20:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Eleve Ford dízel nem kellene."


Már nincs is ford dízel. Peugeot dízel van, amit a volvo is használ többek közt. Nem kell felülni a pletykáknak.

2015. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam már azon hogy mobile.de-n is szét kéne nézni.

De sok idő meg macera, és kb. 5 szót meg 3 mondatot tudok németül.. Vagy angollal is lehet ott érvényesülni?:) Mert akkor nincsen gáz.


Tudom, és tisztában vagyok vele hogy első autót nem ennyiért kell venni. De most van rá lehetőségem, később már lehet nem lenne meg rá ez az összeg.

Így vállalom a kockázatot.


Hát még akkor körbenézek benzinesek terén, köszönöm!:)

2015. márc. 26. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!