Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 b6, vagy BMW e46?...

Audi a4 b6, vagy BMW e46? Melyik a jobb autó? 2002-es évjárattól

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 08:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Na én is így gondoltam, csak kellett egy kis megerősítés. csak találni kéne valami faszát, nem sietem el, de ha megvan majd teszek róla képet, lehet 1 hónap, de lehet fél év, majd nem felejtem el
2015. márc. 15. 20:17
 12/20 sanyika89 válasza:
Mindkét autó jó, de szerintem egyikből se válassz dieselt. BMW-nél elég gyakori az adagoló probléma. Audi-ból ha dieselt szeretnél, akkor az 1.9 PD TDI-t szeretik jobban az emberek, mert a 2.5 TDI V6 is adagolóproblémás illetve vezérműtengely problémás. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy az összes rossz, de ezek gyakori meghibásodások, amik elég drága javítási költséggel járnak. Szerintem azt vedd, ami jobban tetszik és benzines legye. Alkatrész ár tök mindegy, mert marha drága mindkettőhöz.
2015. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Na mostmár mindenki megmutatta, hogy mekkora bad ass autószakértő?
2015. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 id. Géber Péter ***** válasza:
Amire van pénzed, de lehet inkább Trabant kéne neked. Azzal mostanság jobban fel lehet már vágni! Keresettebb!
2015. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Lehet veszek mellé egyet :) De akkor már inkább lada, legyen nekem is egy kis élmény :)
2015. márc. 18. 16:53
 16/20 A kérdező kommentje:

amúgy értem mire célzol, de szerintem nem érdemes felvágni egy 15 éves autóval, meg aki felvágni akar az 5-ös BMW-t vagy a6-ot vesz, ezek még kisebb kategóriás autók, az A4 is szinte egy Golf méretű autó, csak jobb minőségben, meg szebb.

Nekem most ennyi a keret, amit autóvásárlásra szánok, azt vallom vagy veszel 2-300-ért valami olyat aminek már mindegy, és használod a bontóig, vagy veszel 1,5-2 körül egy jót, ami még sokéig kiszolgál. De én 1 alatt nem vennék autót, költeni meg mindegyikre kell, még egy 2010-es autóra is rámehet 2-300 ezer hirtelen kuplungcserére pl. de ott már nem 1,5 az autó, hanem 3, és még veszít az értékéből is.

2015. márc. 18. 16:57
 17/20 anonim válasza:

Nekem egy E39 520i touringom van. A sor6 mindenképpen kellemesebb mint a 4 hengeres. Nem kell vezérműszíjat cserélni, mert láncos. Nincs féltengely, váltó, kuplung kettős tömegű,turbó probléma, ami általában pénztemető.

Az alkatrész nem hiszem hogy drágább mint a hasonló kategóriás társaié. Nekem 6 éve van meg de én szeretem. nem cserélném el sem Mercire sem Audira sem Passatra.

Persze a fiatalabb darabok már problémások. (A Bmw-nél is)

2015. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
akármelyiket is választod,tdi motort kerüld nagy ívben. sok gond van velük.
2015. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 petikoma2 válasza:
Üdv miért ezt az évjáratot keresed? a legrosszabb évjáratok a6 szar az automata váltó,BMW szar a kettős tömegű lendkereke a turbó a hengerfej hagyd ezeket az évjáratokat ezekből csak az autószerelők éltek jól busásan gazdagodtak belőle
2015. márc. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pontosan, hogy a TDI az egyik legmegbízhatóbb dízelmotor, amit az Audiba is tesznek. Annak tovább fejlesztett változatával, a PD TDI-vel voltak gondok, a gyenge siemens adagolók miatt, de általában már cserélték bennük. A többi adagolós dízelautóban is bemondhatják az unalmasat az adagolók és minden márkánál drága a cseréjük. Na a PD TDI még közöttük is egy elég tartós darab. De ha valaki aggódik, akkor sima TDI-t kell venni.
2015. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!