Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány személy szállítható a...

Hány személy szállítható a 318-as illetve 320-as BMW Coupe-ban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nézegettem ezeket a típusokat és találtam közöttük 4 illetve 5 fő szállítására alkalmas modelleket. Mitől függ, hogy hány személy szállítható az autóban, vagy csak tévedésből írnak 5 személyt?
2015. márc. 14. 11:28
 1/9 anonim válasza:
Attól függ, hogy hány emberre lehet levizsgáztatni. Ha a hátsó ülésre csak 2 ember fél el mert mondjuk van ott egy középkonzol, akkor 2 ha pedig 3 is akkor 3.
2015. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az eddig rendben van, de honnan tudom, hogy mondjuk a 320-as modellen belül melyiknek van közepkonzola és melyiknek nincsen? Mert nekem úgy lenne egyértelmű, ha gyárilag 4 személyes, akkor az összes coupe 4 személyes, de akadnak közte 5 személyesek is. Ezért nem értem, miért van egy típuson belül 4 és 5 semélyes coupe.
2015. márc. 14. 11:54
 3/9 anonim ***** válasza:

A 3-as a középkategóriások között egy kisebb autó. Próbáltam és sajnos hátul már egy normális felnőtt nem fér el kényelmesen a nem coupe változatokban is. A coupe-ba hátra egy gyerek, ha képes bepaszírozni magát normálisan.

A helyedben inkább 5-ös BMW-t vennék, vagy ha nincs rá mani, akkor egy Passatot.

Most nem kötekszek, de érted, egy Coupe nem 4.5 személyre való.

2015. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Félreértés elkerülése érdekében, nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen autót volna érdemes vennem és milyen árkategóriában. A kérdésem kizárólag erre a típusra vonatkozik, hogy mely típus 4 és mely 5 személyes. Kezdő autónak nem fogok milliókat szentelni csak azért, hogy kényelmesen elférjenek hátul 5-en, azon kívül nem vagyok sem Lada sem suzuki párti... Az elvárásaimnak megfelel az autó és rengeteg jót olvastam róla a szállítható személyek kivételével. Szóval tényleg csak a kérdésemre várok választ. Köszönöm!
2015. márc. 14. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 328-as E36 Coupe van, forgalmi szerint 5 üléses az autó, de 2 embernél többet nem engedek hátra ülni... sőt, annak se örülök, ha be kell valakinek ülnie hátra.
2015. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Off: Ha e46-ot szeretnél és nem akarsz milliókat áldozni akkor hagyd inkább.

On: Megnézed a forgalmit és gyönyörűen látod hogy hány személyt szállíthatsz.

Általában 5-öt lehet.

2015. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Kezdő autónak nem fogok milliókat szentelni csak azért, hogy kényelmesen elférjenek hátul 5-en"

Akkor miért fontos egyáltalán? Ott a lényeg, a Coupe 2 személy számára kényelmes típus. A lényeget kellene kiolvasni, nem duzzogni.


Ha nem milliós árkategória, akkor nyilván E36 318-320i, és annak a hátsó hátsó hely adatai:


[link]


Szállítható személyek száma: 4 fő


Különben, nem egy nagy közhely az első autónak BMW?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__666..

2015. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a középkonzol számit.

Egyszerűen csak annyi számit, hogy mit ir a forgalmi, ez pedig attól függ, hogy a gyártó hogy itélte meg, hogy befér e 3 ember hátra, vagy csak 2.

2015. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen E 36-ról van szó. Úgy gondolom, hogy alkatrész van belőle bőséggel. Az autó fogyasztása arányban van a motor teljesítményével. És egy 600-700.000-et rászánok. Gazdaságban dolgozok van pénzem a autó fenttartására és nem azért veszek BMW-t, hogy letekert ablakoknál bömböltessem benne a basszusról szóló diszkózenéket. Remélem azért nem haragudnak meg páran, ha kikönyökölök az ablakán, mert elég sokan nevezik paraszt szállítónak ezt a típust. Azért veszek ilyen autót, mert beleszerettem és szeretem a 90-es évek formáit. Lehetne még itt kötekedni, de azoknak nem vagyok kíváncsi a véleményükre. Már levezettem több 10.000 km-t munkával kapcsolatos utakon. Úgy döntöttem most jött el az ideje, hogy beruházzak egy saját autóra is és gondoltam megkérdezem melyik 4 illetve 5 fős. Nem azért mert kimondottan 5 személyeset akarok vásárolni, csupán kíváncsiságból. Bár úgy látom akadnak itt olyan emberkék is akik szeretnek kötekedni jódolgukban. :)
2015. márc. 18. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!