Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hallottam olyat hogy a B-s...

Kistonna kérdése:

Hallottam olyat hogy a B-s jogsiról átképesítéssel A1-es jogsival nem szállítható személy. Ez igaz vagy nem?

Figyelt kérdés

#B jogosítvány #szállítható személy
2013. nov. 3. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

hülyesg!


A jogsidban nem lesz bejegyezve, hogy te "átképzős" vagy. Ugyanolyan értékű lesz a kategóriád, mint aki nem átképzős. Akkor nem vihetsz csak utast,, ha kezdő jogsid van.

2013. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első nemzetközi kategória megszerzésétől ketyeg a 2 év, motornál utas szállításra autónál futóra.

Az, hogy ez a kategória mi az mindegy. Ha neked több mint 2 éve van már B kategóriád akkor akár amint megkaptad az A1-es jogsit vihetsz utast.

2013. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ben1995 válasza:
Nem mert én is pont most csináltam meg ezt az átképesítést és én úgy tudom hogy biztos hogy szállíthatsz személyt de csak amikor az A1 es jogsid már nem érvényesül kezdő vezetői engedélynek tehát kb. 1 év eltelte után már nyugodtan, bár én most is cipelnék bárkit. :D
2013. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!