Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto vagy Peugeot 207?

Fiat Punto vagy Peugeot 207?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne,hogy szerintetek melyik autót érdemesebb megvásárolni? Van valakinek tapasztalata e téren? 18 éves lány vagyok, ez lenne az első, "gyakorló" autóm :)

2015. márc. 7. 21:17
1 2
 1/12 Loner5303 válasza:
Totalcar Népítéleteket olvasd el, inkább a 206-os Peugetot javasolt, több hosszá az alkatrész is, 1,1-es motorral teljesen használható kisautó. Sajnos a Puntoba minden csavar bele tud rohadni főleg a futóműben, ezért a szerelők gyűlölik, és meg is kérik az árát a szervizelésnek...
2015. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Punto megbízhatóbb és egyszerűbb, Peugeot legkényelmesebb meg talán felszereltebb. Amelyik jobban tetszik, de a 206ost szerintem felejtsd el.
2015. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

" Sajnos a Puntoba minden csavar bele tud rohadni főleg a futóműben" 1-es gondolom még életedben nem láttál puntót,mert ez egy nettó baromság amit leirtál!

Amugy a kérdezőnek a Fiat-ot vedd!

2015. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Fiat. Az 1-es punto megbízható és egyszerű.
2015. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nem döntöttünk a szüleimmel!
2015. márc. 8. 16:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első marhaságokat beszél. Punto 1 jó kis autó, vagy régi Swift.
2015. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi! az alkatrészi,működési részekhez inkább édesapám tudna jobban hozzá szólni,én talán még annyit tudnék hozzátenni,hogy a Punto külsőleg sokkal jobban tetszik,mint a Peugeot, a Peugeot pedig,mint ahogy már itt is említette egy válaszoló,belsőleg sokkal jobban felszerelt :) Természetesen tudom,hogy a működés sokkal fontosabb,mint a kinézet,és ez is lesz az elsődleges szempont :) egyébként árban körülbelül max 4000-4500 euró körül nézelődünk. Bár a 4500 már nagyon plafon...
2015. márc. 9. 18:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a dízeleket kerüld ebben a kategóriában.
2015. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy kis Corsát.
2015. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem csak Puntoba rohad bele a csavar, hanem bármely más márkánál is megtörténhet ez. Amúgy is a Punto futóműve egyszerű mint a szög, alkatrész olcsó hozzá. Én a helyedben 2-es vagy 2\b Puntot vennék. Egyes Puntok már öregek és nehéz jót kifogni belőle. Ha esetleg mégis a 206-ra esik a választás, akkor a hátsó futóművet vásárlás előtt alaposan nézzétek át.
2015. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!