Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó legyen? Fiat...

Melyik autó legyen? Fiat Punto, Peugeot 307 Hdi, Golf IV?

Figyelt kérdés
Kezdő sofőr vagyok, a családban még nincs autó. Szóval egy kicsit olyan családibb kocsi kéne (4 ajtós, s lehessen benne férni) Mindenképpen dízel motor kéne, 1,6-os minimum. A családi kassza olyan 2800 euró lenne, használtat keresünk. Vélemények ?
2012. szept. 4. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Csakis a Golf, sztem. Esetleg a második helyezett lenne nálam a Peugeot, Fiatot viszont előítéletből eleve nem vennék.
2012. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
szószerint azt akartam írni mint az első
2012. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak kár, hogy a Golf árán egy 3 évvel fiatalabb, fele Km-t futott Peugeotot lehet venni. A dízel Golfok gyakorlatilag megfizethetetlenül drágák.

Hol laksz?

2012. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Punto. Ha annyira sz*r lenne, nem futkosna annyi az utakon, olcsó, jó motorikusan hibátlanok, ha odafigyelsz rá és nem egy lestrapált szutykot fogsz ki semmi baja nem lesz. Fiat 1.3-mas JTD-je is megy mint a golyó, nemkell feltélten 1.6-os, de tetudod. Próbáld ki.
2012. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: Golf
2012. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Van egy ismimnek egy VW-je, étolajjal jár, most tart 560e km-nél és használtan vette anno. Ezért írtam a VW-t. Szvsz egy 100e-et futó pözsó olyan, mint egy 300e-et megjárt golf. Fiatról meg nem nyitok viták, inkább tömeg közlekedek, mintsem olasz autót vegyek.:D
2012. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A büfészagú golf valóban nagyon jó.
2012. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Hagyjuk már ezt a nagy szöveget...volt 100e-t futott pözsóm...hát nem cseréltem volna el egy 300 ezres fosvágenre, az tuti.
2012. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenkepp Golf nekem bevalt es nem adnam semmilyen francia vagy olasz bizsu autoert.
2012. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Abba is gondoljatok már bele, hogy ennyi pénzért milyen dízel golf van! Semmilyen...egy rakás fos, amit dízel golfban ennyiért kap.


Sokkal jobb állapotú Pözsót lehet ennyiért venni.

2012. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!