Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerul egy 1.2 Fiat...

Mennyibe kerul egy 1.2 Fiat Bravo alapveto szervizelese ha hasznaltan megveszem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt: szijak, folyadekok, gogok, vizpumpa cserejere + munkadijra.

2015. márc. 7. 16:03
 1/4 dirtboy ***** válasza:

nekem a vezérlés /szíj,görgő,vízpumpa/ és generátor szíj csere munka díjjal együtt 40be volt,ebből 12volt a munka díj.


a vezérléshez az alkatrészek középkategóriásak voltak,tehát nem a legolcsóbb de nem is a legdrágább.

2015. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mennyire megbizhato / problemas ez az 1.2 -es motor?

Milyen varosi fogyasztassal erdemes kalkulalni jozan, nyugodt vezetesi stilus eseten?

2015. márc. 7. 18:21
 3/4 dirtboy ***** válasza:

szerencsére nekem nem sok problémát okoz,sikerült egy jó darabot kifognom,ezt azért mondom mert tudom nagyon jól hogy sokan panaszkodnak az olasz kocsikra.biztos van alapja is a dolognak.

városi fogyasztást én nem mértem még mert nem városi vagyok,max átmegyek városokon de tartósan nem használom városban.

tippem szerit lehet étvágya azért rendesen mert 1es 2es sebesség elég rövidecske,pörgetni kell azért hogy legyen tempó is.

gyári adat talán 9 liter de nem vagyok benne biztos.


megjegyzem én az első bravoról beszélek a régebbiről nem az új fajtáról csak hogy tiszta legyen mert nem írtad hogy melyik érdekel én meg automatikusa a régire gondoltam.

2015. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A regi erdekel. Csak nehez dontest hozni a nem tul jo hire miatt. Persze az is lehet, hogy egy kellemes csalodas lenne. Igazabol azt gondolom, hogy azok a hibak ami miatt sokan gorben neznek a tipusra ennyi idos korara mar elojottek es orvosolva lettek. Es ha meg mindig eldocognek ezek a verdak akkor azert csak nem annyira rizikosak. Egy ennyi idos POLO-val is lehet ezernyi gond.
2015. márc. 7. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!