Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 96os Fiat Bravo 16.16V tocsog...

96os Fiat Bravo 16.16V tocsog az olajban a gyertya, mi a probléma?

Figyelt kérdés

A probléma elég sokrétű...de a lényeg, hogy jelen pillatban nem indul az autó. Azt hiszem rájöttem miért, ugyanis az egyik hengerben szó szerint olaj tócsa van.

Ez mitől lehetséges? Gondolom gyűrű vagy dugattyú lesz a ludas, de valami tipp nincs, hogy tudnám beindítanni?


2015. jan. 24. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A többi három hengernek azért be kellene indulnia.
2015. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
29%
takarítsd meg a gyertyák végeit,amíg nincs szikra addig nem fog beindulni.ha van otthon wd 40 fújhatsz be neki,az is segít valamennyit.
2015. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megtakaritottam, de ahogy visszarakom újra tiszta olaj lesz...azt olvasgattam, hogy a gyűrűtörés produkál ilyet.
2015. jan. 24. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát itt konkrétan elég erőteljes esély van rá, hogy ott 1 vagy több gyűrű darabokban van... bár nem mondtad, hogy a henger fala milyen állapotban van, de én nem próbálgatnám indítgatni se, egy pillanat alatt összekarcolhatja a henger falát a gyürü(k) darabjai, akkor már vagy jóval mélyebben nyúlhatsz a zsebedbe vagy cserélheted a motort.
2015. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olajos a hengerfal. hangja nincs ha törött a gyűrű?
2015. jan. 25. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!