Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Fiatalos" autó?

"Fiatalos" autó?

Figyelt kérdés
Szerintetek a 2004-es évjáratú 6-os Mazda fiatalos? Nézegettem kocsikat (Golf 4, Passat 4-5, stb) de a Golf kicsi nekem (4-es Golfon szereztem meg a jogsimat és már akkor is kicsi volt), környékünkön eléggé nép autó lett mint a Passat ezért elnéztem más irányokba és megtaláltam a 6-os Mazdát. Hátulról nagyon tetszik de előröl családias/nőies kicsit. Nektek mi a véleményetek? Esetleg milyen autót tudnátok ajánlani 1 millióig? 18/f

2015. febr. 20. 21:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki kit előz meg az nem autótípus kérdése, hanem hogy mekkora motor van benne. Tudniillik az 1.6-os Audit nem egy dicsőség leelőzni bármivel, amiben kicsit is nagyobb motor van. Megelőzi a legújabb benzines Mazda 6-ok bármelyikét a 20 éves BMW is, ha az történetesen egy 325i. Nagyon tisztelheti az első Mazda generációt az, aki a már 10 éves autókat lenézi. Ezzel az erővel már a 2. generációs Mazda 6-ok is elavultak nem? Amellett, hogy a 2008-as 2.gen. valóban nőiesre sikeredett.

Rohadt jó autók az első, 2002-es 1.gen. Mazdák jelenleg is.

Első autónak a legjobb ötlet az 1.gen. Mazda 6. Nem kell a legbrutálisabb motorral megvenni, ez a titka és nem egy boyracer makitól kell vásárolni, aki már az első 100.000 km-ren széttaposta a motort.

2015. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát ha a karosszéria lakatossal szoros kapcsolatba akarsz kerülni akkor tökéletes a Mazda 6.

Amúgy egy Accord már inkább sportosabb 2.2 CTDI vel de az 5.5 Passat mégjobb 1.9 PDTDI vel, elég sokat elmennek, rohadni se szoktak ha nem voltak összetörve.

2020. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!