Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen mototrt ajánlotok...

NowaSter kérdése:

Milyen mototrt ajánlotok Polski Fiat 126-ba?

Figyelt kérdés
Motort szeretnék szerélni de nem tudom hogyan kell lepapirozni és milyet érdemes bele tenni.
2015. febr. 18. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
audi féle 4.2 V8 Fsi...
2015. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Egy Simson talál befér a hátsó ülésre.
2015. febr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 egySanyi ***** válasza:
Ezt te az életben le nem fogod papírozni, gondolom felétek az utakon is gyakran közlekednek ennyire átalakított kispolákok.
2015. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja most olvasom, hogy le is akarod papírozni. Azt szerintem felejtsd is el. Amiket linkeltem, azt az életben nem fogod lepapírozni. De semmilyen motorral nem fog menni. A sajátját kicsit lehet erősíteni, de típusidegen motorral az életben nem fogod lepapírozni.
2015. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Számtalan Kispolszkit látni amiben hivatalosan 903 ccm-es motor van.
2015. febr. 19. 11:37
 7/9 Wadmalac ***** válasza:

Hungaroringen gyorsuláson szokott lenni egy agyonhergelt 2.5 TD, valami 3-4 s alatt gyorsul 100-ra.

Na AZT nem papírozod le az életben. :)

2015. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Számtalan kispolszkit utoljára 20 évvel ezelőtt láttam.

Mindenesetre a Polski Fiat 126-ba, a Polski Fiat 126-os mototrt-ját ajánlom, garantáltan lepapírozzák és a hozzá méretezett váltót, féltengelyt sem fogja szétszakítani.

2015. febr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egy kisPolák az egy kisPolák, úgy jó ahogy van, nekem is van egy, persze nem használom már napi szinten, de ez volt az első kocsim és nem válok meg tőle soha. Nem egy Ferrari, nem egy hodály belsőterű járgány de a biciklitől jobb volt mert nem kellett hajtani, sőt, a Simson-től is mert nem áztam benne szarrá. Én annyi átalakítást tettem hogy löktem alá egy szélesebb gumit hogy ne támolyogjon az uton hanem azért úgy egyenes lehessen közlekedni vele meg kapott. Ja, és az ülés kicsit megvolt variálva mert ugye én 204 cm vagyok és 114 kg, amihez egy 49-es láb társul, eleinte volt hogy a 33 cm hosszú és több mint 11-12 cm széles cipőtalpam egyszerre két pedált fogott le, ezért kicsit fater szételébb rakta a pedálokat.
2015. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!