Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok Angliáb...

Milyen autót ajánlotok Angliában aminek nagy az össztömege, terhelhetősége, lehet bele pakolni, azért és nem is olyan drága (1000-1300 font) De ne is egyen túl sokat :D Benzin 12-13 még tűrhető azért nem?

Figyelt kérdés

Itt gondolok Estate és MPV autóra (Chrysler Voyager féleség.)

Napi használatra és egyaránt munkára is szeretném használni (kivenni az üléseket és szállítani vele nehéz dolgokat, amennyi belefér, 600-700kg körül) Az üléseket el lehet adni valahol? Benzint vagy Dízelt ajánlotok? Eddig Chrysler Voyager de nem tudom melyik típus és hogy benzin vagy dízel... Ja és annak érdekében mit lehet tenni hogy a kocsi ne menjen tönkre és bírjon? Ha egy autószerelőne ezt el mondom tud tenni valamit? A válaszokat nagyon szépen köszönöm, ha van kérdésetek ha nem írtam le valamit írok még.


2015. febr. 13. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ifa
2015. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak személyautó érdekel, lehessen vele vinni 500-700kg-t. Ilyesmi [link]
2015. febr. 13. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott nem az autó a drága, hanem a biztosítás. Egy MPV-re kb. egy évben annyi, mint az a vételár, amit te vásárlásra szánsz.

S igen, 12-13 liter benzin 100 kilométeren rohadt soknak számít. Egy Peugeot 806 vagy Fiat Ullyse benzinesben is beéri 9-10 literrel, dieselben 6-7 liter.

2015. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már láttam 700-800 fontokért is Voyagert azért az már nem drága, 10 litert eszik az is ugye? Az nem rossz...
2015. febr. 13. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!