Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogót úgy használtam hogy...

Robogót úgy használtam hogy nem volt benne akkumulátor! Lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Nyáron aksi nélkül mentem egy kőrt,és ki is égett az első égőm,valamint a műszerfalban az égők majdnem kiégtek...

Tettem bele egy aksit,de nem nagyon volt 100%-os.. Most nem rég vettem egy új aksit bele,de mielőtt beleraktam kipróbáltam hogy ugyan azt csinálja aksi nélkül mint nyáron.. Hát aksi nélkül most nem ég ki az első égő! Mintha lenne benne aksi! Tönkremehetett a szabályzózó?



2015. febr. 15. 06:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem ment ott tönkre semmi, nyugi. Az első izzó csak simán elfáradt, aztán mivel annak nem volt áramfelvétele, annak az áramát megkapta a többi izzó, azok meg nem bírták. Cserélj ki minden kiégett izzót és visszaáll a rend. A robik elektromos rendszere más mint az autóké.
2015. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régebben robogómon néha "lejárt" az akksiról a madzag, olyankor 20 méteren belül kiégett a tompított, majd 50 méter múlva a hátsó világítás, ha fékeztem, akkor a féklámpa is. A műszerfal bírta a legtovább, az majd fél kilométert elment még. Aztán normálisan felszereltem az akksira a sarut, és onnantól nem köpködte el az izzókat.
2015. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!