Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CTEK MXS 5. 0 tovább fejleszte...

CTEK MXS 5. 0 tovább fejlesztett akkumulátor töltőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 5. 19:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Kellene venni a hidegek miatt egy jó, megbízható töltőt, ami nem teszi tönkre az aksikat. Erről sok jó véleményt olvastam. Valakinek lenne még véleménye? Nehéz a döntés :)
2015. febr. 5. 19:28
 2/6 dirtboy ***** válasza:
én inkább a 3.6ot venném fele ennyiért,ugyan ott ennél vele mint ezzel
2015. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:
Most nézem,elírtam,lennél vele azt akartam írni.
2015. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ilyen típus van már évek óta. De az hogy "tovább fejlesztett" nem tudom mit takar pontosan.


Jó minőségű cucc, a célnak teljesen megfelel, jól tölt, nem bántam meg, hogy nem a legolcsóbbat vettem.

2015. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

ma 08:37


írja hogy mit takar


Fejlesztések:


ATC - Automata Hőmérséklet Kompenzáció - hőmérséklettől függően szabályozza a töltés intenzitását, a maximális töltöttségi szint elérése érdekében.

Rugalmasabb kábel - a továbbfejlesztett kábelnek nagyobb a rugalmassága, ami csökkenti a kábel eltörésének kockázatát, még különösen hideg időjárás esetén is.

Hegesztett ház - a felhasználók biztonsága érdekében egy teljesen zárt szigetelt egységet alkot.

Multi mód - lehetővé teszi a RECOND és AGM funkciók használatát önállóan vagy egyszerre, mind a 0.8A és 5.0A programoknál.

2015. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket :)

Igazából nem bírtam eldönteni, hogy egy ilyen kis szerkenytű valóban tudhat ennyi funkciót...? Vagy csap parasztvakítás az egész... De akkor ezek szerint ellátja a feladatát :) Ennek a Ctek márkának egy régebbi verziórájól (XS 4003)azt olvastam a HVG-n hogy a német szakemberek 2010-ben a létező legjobb aksitöltőnek választották.

2015. febr. 6. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!