Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW vagy Volkswagen?

BMW vagy Volkswagen?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék autót vásárolni, de nem tudok dönteni, nagyon sok típus szóba jött C Vectrától egészen Skoda Superb-ig minden. Most két típus van versenyben Volkswagen Passat B5,5 1,9 PD, vagy BMW E46 320d.


Az Opel, Ford, azért esett ki, mert az túl hétköznapi, nincs benn semmi olyan ami egy autómániásnak kell. A Passat első helyen áll, de a BMW is nagyon tetszik, főleg hogy hátsókerekes, lehet vele szórakozni is.


A BMW-vel pont ez az aggályom, nem tudom téli útviszonyok között nem-e hátrány a hátsókerék hajtás, ha az ember nem vadulni akar. Ti melyiket ajánlanátok? Fenntartásra havi 40-50 e Ft-ot tudnék szánni.



2015. febr. 8. 16:08
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
magamnak bmw-t vennék de faternak nem egy passatja volt már ... ha nem azért kell a bmw hogy huzasd és menőzz vele (mint nekem) akkor passat egyértelműen :) , de ez vitathatatlan a bmw egy életérzés , de ha átlag ember vagy akkor passat :)
2017. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 onerom válasza:
Én is szeretem a drifteket...nézni számomra fő a biztonság:) nekem b5.5 1.9 se tdi pb-m van négy éve gyűröm rendszeres olajcserét igényel csupán a motorja,kellett lebgőkarokat cserélni mivel picit kopogott (az előző tulaj sosem cserélt) a bal és jobb oldalon cseréltettem szerelővel összesen 200 eurót fizettem ami sztem nem sok minden alkatrész originál (nem utángyártott)volt.majdnem 100ezer km-t rámentem és még hiba nélkül.(alap szervizek mint fék , olajcsere,abroncsok kellettek azóta)A cégéressége 217 km/h .Ha csippeled persze szervizileg bepisálsz a gyorsulásánál .ajánlani tudom:):)
2018. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta már megvettem az autót, ami egy 2005-ös Passat B5.5 lett, 1.9 PDTDI motorral. Nem bántam meg, szépen teszi a dolgát. :)
2018. febr. 25. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!