Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehetne tenni az ilyen...

Mit lehetne tenni az ilyen bumburnyák vezetők ellen?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép Németországban, egy kisbolt parkolójában készült. Megvártam a (mellesleg szőke) hölgyet, míg kijött a boltból, és megkérdeztem, miért így parkolt. Úgy nézett rám, mint a véres rongyra, és megfenyegetett, hogy rám küldi a férjét. Kérdeztem tőle, hogy megvárjam-e most, vagy később is jó lesz, de becsapta az ajtót és elviharzott.

Mit kéne tenni, hogy megértsék, más is szeretne vásárolni, más is szeretne parkolni?



2015. febr. 8. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
2015. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

Én simán megcsináltam volna vele a másodikat, mert az én kocsim még befért volna bőven a vonal és a kocsi közé a parkolóba, de a harmadik is eléggé ütős lehet, főleg ha jó sokan látják, mikor pakol be a kocsijába a bevásárlókosárból. Bár krétát nem tartok magamnál, de a másodikat már csináltam meg. Bementem Tescoba vásárolni, mire kijöttem, nem volt ott a kocsi, úgyhogy biztosan bemászott a gazdája a másik oldalon :D

Le lehet pontozni, de szerintem ez igenis nagy probléma, hogy néha alig van parkoló, az egész parkolót háromszor be kell járni egy helyért, egyesek meg elfoglalnak 2 helyet. De a krétás szolídabb, az is jó lehet.

2015. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmit, aki ilyen primitív, hogy rögtön veréssel fenyegetőzik miután ő volt a hülye az úgysem értene semmiből.


De pl. vicces dolog egy fekete lufit ráhúzni a kipufogójára. Az ilyen bamba tyúkok úgysem vennék észre, csak mikor jó nagyot szól :D

https://www.youtube.com/watch?v=Du_WZTfRRj0

2015. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
és mit lehetne tenni az ilyen önkéntes rendőrök,meg önjelölt igazságosztók ellen?
2015. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Melléállsz úgy hogy ne tudjon beszállni.
2015. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek azért állnak így mert,

1- nagyképű bunkók és azt hiszik ők bármit megtehetnek.

2- féltik a nagy értékű kocsijukat és nem akarják hogy a többi irigy bunkó meghúzza a kocsiját.


gyakorlatilag meg nem tudsz vele kezdni semmit. az ilyen lufis meg , kulcssal megkarcolom az oldalát és hasonló gyerekes dolgokkal sem érsz semmit.

2015. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

" és mit lehetne tenni az ilyen önkéntes rendőrök,meg önjelölt igazságosztók ellen?"


Mondjuk nem vagy gyökér, és akkor senki nem akar "rendőrködni".

2015. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem is szoktam keresztbe megállni,csak az ilyen rendkívül fejlett igazságérzetű embereket nem értem,hogy mit kell mindig a másikkal foglalkozni??!?!tenni úgysem tudsz ellenük!
2015. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért kell a másikkal foglalkozni, mert amikor egy ilyen tahó megáll a járdán hogy nem tudok elmenni, vagy a kereszteződés közepén vagy 3 helyen átlóban, az bizony zavar.

Ha normálisan állsz meg, senki nem fog foglalkozni veled.

És mivel az emberek nagy része így áll hozzá, hogy semmit se tehetsz ellenük, pont ezért van, hogy a gyökerek meg is tesznek mindent.

2015. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kiskalapáccsaé bekoppintani a szélvédőt.

Minden mással csak magadat bosszantod.

2016. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!