Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tükörhajtogatók ellen mit...

Tükörhajtogatók ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Állandóan behajtják. Miért nem tudja visszahajtani a paraszt, miután elhúzta a dagadt seggét a kocsi mellől?

Nem, nem szoktam olyan közel állni a másik kocsi mellé, hogy ne lehessen kiszállni rendesen mindkét oldalon. Valószínűleg azok csinálják akik átjáróháznak nézik a parkoló kocsikat.


2015. jan. 22. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy adott helyen,egy adott személyről lehet szó.

20 éve vezetek,és még senki sem hajtotta be a tükreimet...

Nézd inkább a jó oldalát,és örülj hogy nem töri le...

2015. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Részesítsd előnyben a félreeső helyeket ha van rá mód. Nekem még soha nem hajtották be a tükrömet.
2015. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez jó kérdés. Volt amikor az utcán álltam éjjel (BP) az összes kocsi tükre be volt hajtva, amelyik nem hajtható volt törve. Vannak akik ebben lelik örömüket, de olyan is van, hogy ha nem nyílik teljesen az ajtó azt már személyes sértésnek veszi és önbíráskodik. Nem nagoyn tudsz velük mit csinálni, ha meglátod b*ssz le neki egyet.
2015. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy jó szándékból hajtja be? Biztos, hogy gonoszság? Sokan vannak, akik saját maguk hajtják be kiszálláskor, s olyan autók is, amelyek saját maguk fordítják be a tükröt leállításkor. Így védve van.

Én tavaly határozottan örültem annak, amikor száraz téri reggelen leparkoltam, s nap közben keményen havazott. Este befordított tükrökkel, kihajtott ablaktörlő lapáttal találtam.

2015. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem automatikusan behajtódik ha bezárom az ajtókat kulccsal:D
2015. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vehetnél valami korszerűbb típust,melyet nemkell kulccsal nyitni-zárni..
2015. jan. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem úgy értettem a kulcsot mint mondjuk egy ház bejárati ajtajánál.:D
2015. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!