Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha átfóliázom az autómat egy...

Ha átfóliázom az autómat egy teljesen más színűre, akkor mennyibe kerül megváltoztatni a forgalmin és miket kell még megtennem?

Figyelt kérdés
Pirosról fekete lenne, csak fólia, de teljes takarásban! Papírokkal mit kell intézni és mennyibe kerülne?
2015. febr. 6. 09:06
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

Mintha átfestetted volna.

[link]

2015. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval előbb megcsináltatom, azután a lehető leghamarabbi munkanapon bemegyek az önkormányzatba, és színváltozás miatt befizetem az 1800 ft-ot, pluszz a 6000-et a törzskönyvre?

Így összesen 7800?

Jól értelmezem?

2015. febr. 6. 09:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a forgalmiba a szín az marad Fekete, mivel az autó alapszíne az fekete, ha még nem is látszik ki, ám de valamit bele írnak hogy foliázva, az meg piros. Nem tudom hogy van, de a forgalmiba az eredeti szín marad
2015. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem érdekel, hogy mit hova írnak, csak hogy mennyibe kerül!?

Az alapszín piros és fekete lenne, de értem amit mondasz!

Köszi

2015. febr. 6. 11:39
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
Költsége ugyanaz lesz, mint az átfestésnek, úgy tudom. 8 napon belül kell.
2015. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!