Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet megváltoztatni...

Hogyan lehet megváltoztatni az autók műszerfal, és egyéb kijelzők világításának színét?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy Opel Astra G-ről lenne szó, ha számít vmit. Bonyolult művelet? Mennyibe kerül?
2009. nov. 21. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
az izzó színét megváltoztatod vmi színes kotonnal amit ráhúzol, vagy színes led
2009. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tehát le kell szedni a számlapot, és az izzóval variálni? Mondjuk ha egy kotont ráhúzok egy izzóra, sztem nemsokkal azután kellemetlen olvadt-koton szag lesz a kocsiban :D
2009. nov. 21. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne kotont húzz rá :-)

Több megoldás is van: valamikor lehetett kapni izzóra húzható műanyagburkolatot (na, az szeretett olvadozni a műszerfal kellemes melegében), illetve létezik színes izzó, amit csak be kell építeni a meglévő helyére. Ki kell műteni a műszeregységet, általában annak a hátuljában található a megvilágító izzó foglalata.

2009. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a koton alatt a -műanyag -gumiburkolatot értettem :D

és igen kikell csavarozni, szedni a műszerfalat h hozzáférj az izzókhoz

2009. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A színes izzó nem biztos, hogy mindenhol jó megoldás.

Nekem egy mondeom van, amiben zöld a világítás kapcsoló ablak emelő stb. De az izzó fehér, van bent egy műanyag betét, ami szétszórja a fényt és ez van megszínezve.

2009. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nálad is úgy van megoldva a műszerfal világítás ahogy az utolsó válaszoló mondeojánál akkor azt a kis lapot kiveszed és a fehér ledet beszínezed hőálló üvegfestékkel vagy alkoholos filccel. Telefonnál csináltam a gombsor világítását alkoholos filccel és bevált.
2009. nov. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!