Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parkoltam, az autómnak vágtak...

Parkoltam, az autómnak vágtak valamit ami megfogta az oldalát?

Figyelt kérdés

A következő a helyet, parkoltam és mire visszamentem az autóhoz egy kb körömnyi piros folt látható az autóm oldalán, (fehér az autóm)


Nem horpadt, nem jött le az autóm festéke, csak plusz piros került afényezésemre.



A kérdés, ezt a piros réteget eltudom valahogy tüntnetni, hogy ne látszódjon?



2015. febr. 4. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:

ha semmi sérülés nem látható, akkor kezdetben valami mikroszálas törlőkendővel próbálkozz nedvessel, óvatosan. Hátha le tudod törölni könnyen anélkül, hogy felsértenéd a lakkréteget. Esetleg ha a lakkréteget felsérted se lesz nagy a gond, mert azt még könnyen felpolírozhatod.


de kezdetnek próbáld meg megnézni, hogy mi lehet az, milyen anyag, festék, vagy valami más.

2015. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
festék.... akkor valami van olyan amivel lebírom szeddni a festéket de a saját fényezésem nem bántja?
2015. febr. 4. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát így kapásból a higítót mondanám.

Keveset használj, óvatosan, kis felületen dolgozva.

Nem lesz baja a fényezésnek, mivel a tanknyílás környéke rendszeresen kap. Ami tankolásnál lecsöpög, mégis ép a felület.

2015. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan nekikurta valami paraszt az autódnak az ajtaját.

Nekem is volt ilyen, polírozópasztával eltüntettem helyileg. Nézd meg oldalról, szinte síkban, lesz egy kis fénytörés is, de nem kell vele foglalkozni, ha nem feltűnő.

2015. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, én WD-40-el simán le tudtam "törölni". A festést nem bántja.
2015. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a WD-40-et használtam.
2015. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!