Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van abban az esetben,...

Mi van abban az esetben, hogyha leparkolok valahol a kocsimmal de utána nem emlékszem rá, hogy hova parkoltam?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elősször meglepődsz, elkezdesz gondolkodni, hogy hol is parkoltál az autóddal..rájössz, hogy nem tudod hova parkoltál, hiába járatod az agyad, a fejed is fáj már...és akkor Jön a Nagy Ő! Felteszed Itt a kérdést, hogy "Mi van abban az esetben, hogyha leparkolok valahol a kocsimmal de utána nem emlékszem rá, hogy hova parkoltam?"


És olvasod ezt a választ, tök ideg leszel, elküldesz a fenébe.


Am nem tudom.

2012. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Baromi magas parkolási bírságot fogsz fizetni... :-D


Előbb-utóbb csak eszedbe jut. Ha meg nem, egy idő után elszállítják. hogy ne ott egye szanaszét a rozsda (persze csak ha az önkormányzat odafigyel erre), vagy még azt sem.

Ha pedig elszállítják, akkor jelentkezni fognak nálad a szállítási költségért, a telephelyi őrzési díjért, a kezelési költségért, a pótdíjakért, a büntetésért, és mindezek adójáért.


Szóval sokba kerül.

2012. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Madách utca-Múzeum kőrút sarkán.

Siess, mert nagyon rámálltál, reggel óta itt dekkolok.

2012. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 L.Thomas ***** válasza:
Irány az elmegyógyintézet !!!
2012. máj. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!