Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az újabb tipusú...

Miért van az újabb tipusú autóknál az ha lenyomom a gázpedált padlóig és indítom akkor nagyon nehezen akar beindulni?

Figyelt kérdés
Tehát ezeket az autókat gáz nélkül kell indítani. Ha nyomok neki egy negyed gázt vagy félgázt akkor sem.indul jobban mintha nem nyomom le a gázt. Meg rosszabbul sem indul. De ha már padkógázt nyomok neki. Akkor hossgan teker. És utána mikor visszaveszem az indítózást akkor nem akar felpörögni alapjáfatig sem. Ez egy 2007-es injektoros opel astra 1.4-es benzines. Miért van ez így ezeknél az autóknálmár?
2015. jan. 31. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Elektronikus gazpedalnal barhova nyomhatod inditas kozben, az auto ugyis annyi gazt ad amennyi kell. Hogy a padlogazas jelenleged miert van azt nem tudom.
2015. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát indítás közben elvileg ugyanannyi benzint kéne adagolnia. De szerintem mikor már kezd beindulni akkor valamiért nen bir kipörögni rendesen. De előbb utób felpörög. De gáz nélkül kell indítani az a jó.
2015. jan. 31. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
2007-es az újabb tipus?
2015. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Wartburghoz képest szerintem eléggé újabb típus... Nem? Tévedek? Mert ha neked egy audi q7-esed van amit hétfőn hoztál ki a szalonból akkor ahhoz képest tényleg nem újabb típus a 2007-es autó. De valszeg van egy 1999-es bmw-d
2015. jan. 31. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Már az első Swiftek is ilyenek voltak. Padló gáznál csak teker, de nem indul.
2015. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A teljes magyarázathoz vissza kellene menni az időben 30-40 évet. Röviden csak annyi, hogy ha lepadlózod, akkor az injektoros motornál az elektronika kiiktatja a hidegindító rendszert. A régi karburátoros motorok se indultak be könnyen ha hideg motornál padlógázzal indítottad.
2015. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2015. febr. 1. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!