Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én figyeltem meg, hogy...

Csak én figyeltem meg, hogy az általam megelőzni kívánt, addig 50-el tötymörgő jármű pilótája -észlelve a bajt- hirtelen megtalálja a gázpedált?

Figyelt kérdés
Menjen 50-el..nemérdekel. De miért fáj az minden 2.autósnak,ha én szeretnék a megengedett 70-el haladni?
2015. jan. 8. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tapasztaltam. Volt hogy megelőztem vkit aki 70-el ment pedig 90 volt a megengedett, de nem előzött vissza és nem is jött mögöttem.
2015. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
És az neked miért fáj, ha nem akar feltartani, s gyorsít ezért? És miért van az, amikor senkit nem akadályozva, megengedett maxon megyek, valaki veszélyes előzésembe kezd, amit lassítással reagálok (akkor, amikor már nincs mögöttem!), majd miután bevág elém (mert jönnek szemben), lassabban megy, mint addig? Mert ilyen is van.
2015. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Németországban lakok.Itt nagyon divat ez..Még villognak is hátulról,miután megelőzted.Hogy miért zavarja őket,nem tudom.Vannak ilyenek,akik más idejét szeretnék beosztani...
2015. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Na még a szlovénok csak ilyenek!!!Azok szeretik még azt hinni hogy náluk jobban senki nem tartja be a törvényt!!Ott ha bármilyen(szabályos) előzést hajtasz végre(főleg ha nem szlovén rendszámos az autód)akit megelőztél biztos lehetsz benne hogy mutogatni meg villogni meg dudálni meg minden mást fog csinálni!!Sőt az egyes elvetemültebbek még képesek a kormányt is direkt rádhúzni,hogy leszorítsanak,nehogy meg tudd őket előzni!Emiatt már akartam kiszedni szlovént az autójából,de mire megálltunk a tajtékzó mutogató kiabáló emberkéből,csak egy kis pöc s lett,akinek az volt az első,hogy lenyomta a gombot,meg felhúzta az ablakot és úgy tett mint aki nem veszi észre hogy az autó mellett állok!Nem tudom miért fáj embereknek hogy más haladni szeretne!?
2015. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok megint.Én német rendszámmal járok...
2015. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elmúlt fél év kb 95%-át Szlovéniában töltöttem, nem találkoztam olyannal, amiről a #4-ben írnak.


Viszont olyannal már találkoztam itthon, amiről a kérdező ír. Szerintem ezek el vannak bambulva és csak akkor kapcsolnak, ha feltűnik mellettük egy autó..

2015. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szántóvető ***** válasza:

"én szeretnék a megengedett 70-el haladni?"

akkor te teherautót vezetsz.a személyautós nem szereti ha teherautó előzi mert előbb-utóbb fel fogja tartani,nem látja tőled az utat stb.de ez érthető is valahol,nem?

2015. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem egy külváros részen van 70es tábla...

Egyébként igen gyakori, de elmíthetném az autópályán 120szal haladókat akik gond nélkül felgyorsítanak 135re ha megelőznéd, leginkább amikor már mellette vagy. GOndolom az önérzetüket bántja

2015. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!