Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi elso inditasnal nagyon...

Napi elso inditasnal nagyon sokszor kb.10-15x kell inditozni, hogy elinduljon az auto. Miert?

Figyelt kérdés
88as , karburatoros, automata szivatos Vw polo mostanaban olyant produkal, hogy ha hosszabn ideig all a motor,mondjuk egy ejszakat, akkor masnap reggel keservesen indul az auto. Frissen cserelt benne az osszes szuro, 1honapos akkumlator van benne.. Mint ha nem kapna el , olyan erzesem van. De miutan elindult, es megyek vele, poccre indul, meg akkor is, ha 4-5-6 orat alltam napkozben, tehat hideg motorral is elindul utana. Csak ez a hosszabb allas, 1 ejszaka, ami kifog rajtam. Miert lehet ez?

2015. jan. 31. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Indítás előtt rá szoktál lépni a gázpedálra, hogy az automata szívató működésbe léphessen?
2015. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Az én tippem hogy a karburátor és a benzintank között lyukas a benzincsöved egy minimálisan, és itt mivel levegőt tud kapni lehet hogy szépen visszaszivárog a tankba az üzemanyag. Hosszabb állás után meg idő kell neki mire légtelenedik a rendszer.
2015. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, nyomom a pedalt rendesen. En is a a lukas csore tippelek, mivel a legszuro csereje kozben lattam, hogy a karburator kornyeken kicsit benzines..
2015. jan. 31. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:

"Igen, nyomom a pedalt rendesen."


Nem, az nem jó. EGYSZER kell lenyomni ütközésig, és utána felengedni.

2015. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"a karburátor és a benzintank között lyukas a benzincsöved"


Ha így van, akkor érezni lehet a benzinszagot menet közben is.

2015. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szivatoval van gond. Voltam vele szerelonel, jovoheten szetkapjak.. :)
2015. jan. 31. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a 120as Skoda csinálta ezt,főleg,ha elő kellett már venni a télikabátot.Volt,hogy reggelente vagy 20at kellett vele indítózni,mire kezdte elkapni,de azért nagyon szerettük
2020. szept. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!