Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Jawa mustang (4 lóerősre...

Osman alex kérdése:

Egy Jawa mustang (4 lóerősre gondolok) 60ccm-es hengerrel és 3 gyűrüvel hány lóerő nyerhető és mennyi lehet a végsebessége így?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikorvolt a jawa guszti 4 LE-s? xDDDD
2015. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1)-es,ha hülye vagy hozzá,akkor legalább ne írkálj ide,mert volt 4 lovas mustang!

Nekem volt kettő is. De kedves kérdező,amiket írtál(60as henger,3gyűrűs dugó)egyikre sincs szükség ahoz,hogy növelj a teljesítményen.a musztafának más a titka!ha érdekel,írj privát üzenetet azt elmondom mi a titok!nekem az egyik meg volt hagyva gyáriba,a másik viszont ment 70et,meg simán bírta a két személyt,igaz dupla annyit fogyasztott mint a másik!

2015. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nemvegyok hülye hozzá kistesó,csak nekemis volt egy történetesen...

70-et..hogyne...kit akarsz beültetni a hintába?-ment vagy 48-cal szélcsendben,túlfújt gumikkal,23 fokos külső hőmérséklet mellett xD

A 4 Le-s lehet hogy valami cseszlovák ipari remekműnek számított a 70-es években,de hozzánk épp ezért egy dekát se exportáltak.

2015. jan. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én gyári pár kilométeres musztival mentem 60km/h-val. Én simán tenném a 60 as hengert a plussz gyűrűt azt hagynám. Nagyobb főfúvóka sport szűrő furuját megfelezném. Ngk gyertya,pipa,kábel.
2015. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most látom 3 gyűrűs a 60 as szett.
2015. jan. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-eske,azért mert te nem ültél 4 lovason,még nem jelenti azt hogy nincs!
2015. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!