Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa 250 vagy 350?

Jawa 250 vagy 350?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy jawat ezen két motoron morfondírozok. Akinek van kedve segíteni morfondírozni az írjon. Aki le akar beszélni okoskodni akar ne fáradjon.

2015. jan. 11. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 250-be gondolkozol, akkor ilyet vegyél: [link]


Igazi élménymotor. 80'-as években sokat motoroztunk ilyennel, diszkóba, strandra stb., minden szem ránk tapadt amikor becsattogtunk a 25 éves géppel. ;)


A 350 Jawa is nagyon jó gép volt, erős, masszív monstrum 140 km/h körüli végsebességgel. Nekem 250 ETZ-m volt, ezért én picit nehéznek találtam a 350 Jawat, de nagyobb nyomatéka volt és nagyjából ugyanúgy gyorsult mint az ETZ, és szép is volt a maga idejében. Nem rég vezettem egy 89'-es évjáratú, gyári állapotút, és hatalmas élmény volt.


Ha találsz szép, működő motort, akkor bármelyiket megveheted.

2015. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt már mind a két féle anno a 250 szebb és bitang megbízható a 350 erőben és hangban nyűgöz le.
2015. jan. 11. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!