Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G classic 1.4...

Opel Astra G classic 1.4 twinport caravan. Mi lehet a baja? Kinek milyen tapasztalatai vannak vele?

Figyelt kérdés
Nos, céges autóként kaptam egy ilyet, munkához sajnos muszály is vagyok ezt használni, papíron 90 lóerő. Azonban úgy megy mint ha kb 60 ló lenne, és 10 litert zabál. Nincs szétcseszve, 150e km van benne. A masik gond, hogy saját BMW-m után kicsit sérti a seggem hogy beleüljek, minden műanyag a tetőkárpitot kivéve, lusta mint a disznó, buta helyen van a váltó, lefele kell érte nyúlni, nem előre, és minden 10 másodpercben szembe jön egy tök ugyanolyan autó. Már volt egy párszor, hogy másik kocsit nyitogattam a sajátom helyett, mert összekevertem. A kuplung és a fék miért 2 centire van egymástól?
2010. febr. 8. 23:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ez a kocsi egy céges, városi autónak készült, és szerintem teljesíti is a kötelességét

most el lehet azon vitatkozni, hogy minden műanyag, de elvégzi a feladatát, nem? akkor meg?

ezt meg kell érteni, ha nem megy járj bkv-val, vagy a saját autóddal

lehet szarozni. én inkább örülnék ha egy ilyen "szarom" lenne.... és válogasd meg a szavaidat légyszíves.

2010. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"de szerintem nem normális, hogy egy autót 3-5ezer között kelljen pörgetni, csak hogy úgy menyjen mint a többi."


Nem akarok nagy titkot elárulni, de egy benzines autó általában 3000 - 4000 között adja le a max nyomatékot. A LE-t meg még fentebbi tartományban. Sok autód volt, de ezek szerint még a váltóval sem vagy tisztába :)


Haveromnak van egy VTI Honda Civicje, az 6000 fölött indul meg, egészen 8500-ig ;)

2010. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!