Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G classic 1.4...

Opel Astra G classic 1.4 twinport caravan. Mi lehet a baja? Kinek milyen tapasztalatai vannak vele?

Figyelt kérdés
Nos, céges autóként kaptam egy ilyet, munkához sajnos muszály is vagyok ezt használni, papíron 90 lóerő. Azonban úgy megy mint ha kb 60 ló lenne, és 10 litert zabál. Nincs szétcseszve, 150e km van benne. A masik gond, hogy saját BMW-m után kicsit sérti a seggem hogy beleüljek, minden műanyag a tetőkárpitot kivéve, lusta mint a disznó, buta helyen van a váltó, lefele kell érte nyúlni, nem előre, és minden 10 másodpercben szembe jön egy tök ugyanolyan autó. Már volt egy párszor, hogy másik kocsit nyitogattam a sajátom helyett, mert összekevertem. A kuplung és a fék miért 2 centire van egymástól?
2010. febr. 8. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert az egy opel astra. A bmw 740i valóban merőben más.
2010. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Na jah, örülj hogy van cégesautód! :)

Amúgy a caravanhoz elég gyenge az 1.4-es motor, a sima 5 ajtósokba elég jól megy.


A caravant 1.6 vagy 1.7-es dízellel szokták venni. Családba van egy caravan 1.7 d azzal nincs semmi gond, tökéletesen megy :)

2010. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért kell 1 BMW-hez hasonlítani? Most az a broblémád,hogy Astrában ülsz,vagy tudatni akarod,hogy BMW-d van?:)Ha sérti a segged,járjál villamossal.
2010. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, kedves 3. válaszoló, a probléma az, hogy valamiért még ahhoz képest hogy eleve gyenge, még gyengébb annál mint ami indokolt lenne, eco-tec motor van benne, úgyhogy én a gázvisszaforgató rendszerre gyanakszom, vagy a légtömegmérőre, ugyanis ezek meghibásodásának a tipikus jele a fogyasztásnövekedés, és a romló teljesítmény, csak gondoltam hátha valaki okosabb nálam a témában. Amúgy tényleg, nem járhat a pofám, mert a nagy különbség nem eközött a 2 autó között, hanem a van autóm és a nincs autóm között van, és nem erre szándékoztam kihegyezni a dolgot, pusztán a tapasztalataimat kívántam megosztani, és arra voltam kíváncsi, hogy ezek a dolgok mást is zavarnak-e netán, vagy csak én vagyok ilyen finnyás elkényeztetett úrip*cs.
2010. febr. 9. 22:57
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Sz@arok rá hogy céges kocsiban mereszted a pics@'d. örülj neki hogy b@sztak alá kocsit. Sok embernek nemhogy céges autója csaknem munkája sincs :| Legalább nem kened fel a selymes hátsód a fára a "gyenge" autóval. Szánalmas vagy... Miért nem jársz akkor a BMW vel-ha van... ?!
2010. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor úgy, hogy te is megértsd:

Az a bajom b*zdmeganyád, hogy nem megy az a sz@r, és nem a te állásproblémáidra vagyok kíváncsi, hanem hogy mérnemmegy az a sz@r. És mindemellé leírtam, hogy hogy szerintem nem minőség ami ebben azt autóban van. És egyébként holnap reggel pont ezzel kezdek, visszaadom, és járok szépen a sajátommal. Majom.

2010. febr. 16. 21:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyébként barátom, az a baj hogy nem azt ecsetelted hogy a járgánynak hibája van, hanem azt hogy a bmw-d ehhez képest milyen szuper. Nem értem miért vagy felháborodva a válaszokon, szar kérdésre , szar válasz.Sosem volt egy olyan igazi jó autód, és hát ahogy sejtem nem is lesz.


Az élet 150-felett kezdődik, nem km/h,hanem Intelligencia hányados alapján mérünk ebben az esetben.


Első válaszoló vagyok. 740i,E38,290packó.Luxury.

2010. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te vagy már egy balf@sz gyerek... minek a kérdés ha van egy bömösöd? Low, hátha felkened magad...:D amúgy meg csak egy chiptuning kellett volna bele.
2010. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy a 150e km mennyi idő alatt lett beletéve, 8 év alatt vagy csak 2. Ez merőben elválasztó kérdés.

Az autó lehet leélt, mind általában minden céges kocsi az.... de mégsem kéne BMW-hez hasonlítani, és csatlakoznék az előttem szólókhoz: örülj, hogy céges kocsit kapsz, mikor másnak még munkája sincs, te meg azzal foglalkozol, miért nem BMW! Ezen el kéne gondolkodni....

2010. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oké, lehet nekem "nagy" a nyomorom, az első válaszolónak, pedig nem, a BMW-vel semmi bajom nincsen, hanem sőt:) 7-es sorozatot még nem volt szerencsém próbálni, de állt már itthon e34 535i, e39 523, és 540ia, 840, és jelen pillanatban is pihen a garázsban egy Z3. Szóval van valami fogalmam a jó autó definíciójáról, és amellett, hogy igazatok van abban, hogy a seggem verhetem a földhöz hogy van munkám meg kocsim, és még válogathatok is, semmit nem változtat a tényen, hogy az az astra nemes egyszerűséggel nem állta ki az ízlésvilágom megpróbáltatásait. Mint korábban le is írtam, másnap valóban megköszöntem, és visszaadtam, főleg, hogy nem derült ki mi a baja, de szerintem nem normális, hogy egy autót 3-5ezer között kelljen pörgetni, csak hogy úgy menyjen mint a többi.
2010. febr. 19. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!